Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AEH70
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 06-12-2020
Mijn vraag
Ik speel Fornite op PC. Sinds twee updates geleden (in vorige versie) kan ik geen auto, truck of speedboot besturen omdat die na het instappen direct gaan bokken als een wild paard, tot bijna omslaan aan toe. Ik heb hulp gevraagd aan de technische staf van Epic en dat werd toegezegd, totdat een manager het daar kennelijk niet mee eens was en de hulp blokkeerde. Ik moest het maar uitzoeken op een forum. Over slechte service gesproken !!

Ik heb twee kleinzoons met een PS4 met wie ik veel speel, maar zij hebben dit probleem niet, net zoals 99,99 % van de spelers waarschijnlijk.

Heeft iemand een idee hoe dit komt ?

Relevante software en hardware die ik gebruik
PC met snelle SSD's met i7-2600-3,40 GHz en 8 GB Ram en die draait op Win10-64bits

Mogelijk zit het ergens in de instellingen, maar die zijn zo eindeloos instelbaar dat je daar zonder diepgaande kennis niet uitkomt.
Voor wie mij wil helpen het ik een korte video gemaakt met een gek geworden "dans truck" en schermbeelden van mijn instellingen

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Breezers
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 16-03-2021
@AEH70 Als je geen aparte dedicated videokaart hebt in je PC en je bent afhankelijk van de intern iGPU met Intel HD Graphics 2000 , (pricewatch: Intel Core i7 2600 Boxed) dan lijkt het mij voor de hand liggen dat dit wel eens het probleem zou kunnen zijn.

Als ik hier kijk: https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/faq dan zou ik denken dat de HD Graphics 2000 van je i7-2600 soms net te kort schiet ?

Player and Technical Support

What are the PC system requirements for Fortnite?
Recommended System Requirements

Nvidia GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 equivalent DX11 GPU
2 GByte VRAM
Core i5-7300U 3.5 GHz
8 GByte RAM
Windows 7/8/10 64-bit + macOS versions 10.14.6 or newer

Minimum System Requirements

Intel HD 4000 on PC; Intel Iris Pro 5200 or equivalent AMD GPU on Mac
Core i3-3225 3.3 GHz
4 GByte RAM
Windows 7/8/10 64-bit + macOS version 10.14.6
Mac computers must support Metal API. Check if your Mac supports Metal here.

Verschil in Intel HD 2000 vs Intel HD 4000:

https://www.game-debate.c...-hd-graphics-4000-desktop


Ik zou eens kijken of je tweedehands videokaart op de kop kan tikken voor niet al te veel geld. https://tweakers.net/videokaarten/aanbod/

Voor 3 tientjes pik je al een 660 op:

V&A aangeboden: Gigabyte GeForce GTX 660

[ Voor 9% gewijzigd door Breezers op 06-12-2020 12:02 ]

“We don't make mistakes just happy little accidents” - Bob Ross