(vintage?) Speakers bij Pioneer gezocht

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pgrts
  • Registratie: November 2020
  • Laatst online: 17-12-2020
Hi,

Ik heb deze vraag ook in het vinyl topic gezet, hier is ie misschien beter op zijn plaats:

Sinds kort bezit ik een Pioneer 12d-ii met een Pioneer SA-5300 versterker. De speakers die ik er nu bij heb zijn niet je-van-het en wil ik graag vervangen. Onderstaande linkjes is wat ik tot nu toe gevonden heb op MP. Is dit de moeite waard? of toch beter gaan voor iets anders? Qua budget heb in zo'n 200€ in gedachten, wat meer is ook geen probleem. Vintage vind ik mooi en lijkt ook iets betaalbaarder. Is dit de moeite waard? of toch beter gaan voor iets recenters? Iemand raadde bijvoorbeeld klipsch R-51 aan, die lijken me ook wel wat. Alle tips en suggesties zijn welkom! Bvd.

https://www.marktplaats.n...y-m2.html?previousPage=lr

https://www.marktplaats.n...lland-boxen-speakers.html

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • aljooge
  • Registratie: Januari 2016
  • Laatst online: 10:18
van die 2 linkjes, de tannoys zijn de moeite waard. maar met speakers moet je alles zelf beluisterd hebben dus moet je wel zelf beoordelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • martyw
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 04-10 19:02
Die platenspeler en versterker komen uit de jaren 70, die Philips boxen ook, deze Tannoys zijn ongeveer twintig jaar oud. De Philips boxen zijn het beluisteren waard, maar speakers uit de jaren 70 van merken als KEF, Tannoy, B&W, etc. zijn vaak beter, en ook nog voor beschaafde prijzen te vinden, en passen qua look en feel beter dan deze Tannoys