Aankoop draadloze microfoon, thuisgebruik.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FSSF
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 10:34
Hallo,

Helaas is het zo dat ik voor iemand opzoek ''moet'' naar een microfoon om stemgeluid te versterken. Vanwege ziekte is krachtig en luid praten niet meer mogelijk.

Er was via de verzekering/ziekenhuis/... een stemversterker geleend om dat eens te proberen. Geen succes, zag er uit als of het uit de jaren 90 kwam, bar slechte geluidskwaliteit, weinig versterking en bij het minste of geringste begon het ding rond te zingen. Tevens was de draad ook niet ideaal.

Nu ben ik dus op korte termijn opzoek naar iets anders om te proberen. Tips en/of ervaringen zie ik heel graag tegemoet. :Y


Punten die van toepassing zijn:

- Maximale versterking
- Minimaal doorgeven van aanraakgeluid/kraken over kleding etc.
- Zeer eenvoudig in gebruik
- Draadloos


Zelf dacht ik aan iets simpels als een microfoon gekoppeld met de telefoon en/of (bluetooth)speaker, zou misschien voldoende zijn. Simpel zou je zeggen, ga je echter opzoek in de hoeveelheid die er te koop is valt het toch tegen.
Om het rondzingen tegen te gaan zou een grotere afstand tussen microfoon en speaker wenselijk zijn, om het toch nog een beetje persoonlijk te houden is het juist weer wenselijk te speaker wel in de buurt te houden.

https://www.amazon.nl/Ale...RX2&qid=1604346006&sr=8-1

Bovenstaand setje leek mij wel wat door o.a. de extra ontvanger, reviews zijn echter niet heel positief en ik denk tevens dat de bediening(knoppen) van die zware druk/klikknoppen zijn maar dat valt misschien mee.

Zoiets misschien toch beter:

https://www.amazon.nl/mic...on&qid=1604346354&sr=8-45

Alvast dank voor de meedenkers d:)b

https://www.instagram.com/cncdepartment/ Diverse projecten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Nu online

FeaR

In GoT we trust

Aankoopadvies mag in Consumentenelektronica Aankoopadvies, ik verhuis het topic die kant op: AUD > CEA

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arunia
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 21:41
@FSSF Even voor je gezocht, maar dat heet een draagbare spraakversterker.
Denk ook dat je niet een houtjetouwtje oplossing moet gaan verzinnen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FSSF
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 10:34
Wat verder gezocht op spraakversterker en aanverwanten. Uiteindelijk blijft het aanbod beperkt maar gaf wel weer wat nieuwe ideeën
Bij veel van die setjes zit een microfoon als deze:

https://www.amazon.de/-/n...ce+am%2Caps%2C190&sr=8-30

Zijn in Uhf en 2,4GHz te krijgen, nog voor of nadeel wat betreft signaaloverdracht?

De complete spraakversterker setjes zijn meestal voorzien van zwarte speakers met tevens teveel functies.

Voorkeur heeft een roze speakertje denk ik om het allemaal nog een beetje vrolijk te houden.

Een roze JBL of onderstaande zal de truuk wel doen. Morgen nog maar even kijken wat de voorkeur heeft wat betreft geluidskwaliteit en gebruikersgemak. Wordt enkel thuis gebruikt.

pricewatch: Fresh 'n Rebel Rockbox Bold M Roze
https://www.freshnrebel.c...kbox-bold/rockbox-bold-s/

[ Voor 4% gewijzigd door FSSF op 02-11-2020 23:04 ]

https://www.instagram.com/cncdepartment/ Diverse projecten