Op dit moment gebruik ik twee scart kabels voor mijn PS2: de standaard kabel die erbij kwam en de RGB kabel die ik voor mijn PSX had gekocht (de kabel die je nodig hebt om NTSC spellen in kleur te spelen). Nu is het dus zo dat de beeldkwaliteit van zowel spellen als DVDs waanzinnig veel slechter is met de standaard kabel vergeleken met de RGB kabel. Ik neem aan dat iedereen dit heeft. Nu zou je denken: Waar zeurt hij over, gewoon de RGB kabel gebruiken en de andere wegflikkeren. Maar dat gaat niet, omdat ik die standaard kabel nodig heb om regio 2 (Europese) DVDs te kijken. Regio 1 DVDs (dus NTSC) gaan prima met de RGB kabel, maar als ik diezelfde kabel gebruik om Regio 2 te kijken, heeft het scherm een groene tint.
Mijn vraag dus: Wat voor kabel moet ik kopen om EN goede beeldkwaliteit EN zowel Regio 1 als 2 DVDs te kunnen bekijken, zodat ik niet steeds kabeltje hoef te switchen?
Mijn vraag dus: Wat voor kabel moet ik kopen om EN goede beeldkwaliteit EN zowel Regio 1 als 2 DVDs te kunnen bekijken, zodat ik niet steeds kabeltje hoef te switchen?
These are my principles. If you don't like them, I have others.