Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mgdk
  • Registratie: Mei 2017
  • Laatst online: 31-01-2021
Hi All,

Er zijn op internet een aantal schermen te vinden om je iPhone zelf te repareren. Is de een beter dan de ander, want de prijs varieert nog al terwijl de specs hetzelfde lijken. Aliexpress biedt ook uitkomst, maar daar is het de vraag wat je precies koopt.

Iemand advies of aanrader? In mijn geval gaat het om een iphone X

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • DutchKel
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
Dit kun je alleen bij Apple laten doen.

Voor meer details lees: reviews: Hoe en waarom Apple iPhone-reparaties bemoeilijkt

De kans dat je een echt apple scherm krijgt die helemaal correct werkt bij een 3e partij is erg klein en de kans dat niet alles erna correct werkt is erg groot.

Don't drive faster than your guardian angel can fly.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • johnkeates
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 04-07 16:30
De schermen zijn nooit zo goed als de echte Apple schermen. Als je dat niet erg vind en je wil perse geen echt spul dan kan je het beste bij iFixit terecht, die hebben ook een store en hebben op z'n minst degelijke productselectie en kwaliteitscontrole. Behalve de US-store hebben ze ook een EU-store.

Apple verkoopt zelf niet los onderdelen aan particulieren.

[ Voor 9% gewijzigd door johnkeates op 01-11-2020 03:05 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • sypie
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Sommige reparatiediensten, vaak ook de kleinere, gebruiken onderdelen van defecte telefoons. Die halen ze uit elkaar en verkopen ze in stukjes. Dat levert nog wat centen op.

Met de nieuwste telefoons zijn er dingen die je zelf niet meer kunt vervangen omdat dan bijvoorbeeld Facetime niet meer werkt of dat soort gevolgen. Daarvoor moet je dan weer bij Apple zijn, dan werkt alles wel weer na de tijd (als het goed is).

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Diablo_GT
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 29-09 00:21

Diablo_GT

nbx

La ma. Dacht dat het om een iPhone ging. Nog niet helemaal wakker.

[ Voor 92% gewijzigd door Diablo_GT op 01-11-2020 08:48 ]

nbx


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • SpoekGTi
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 03-10 15:36
Over het vervangen van het scherm van iPhone 8 en hoger kunnen we simpel zijn.

Kijk voor een refurbished scherm die zijn daadwerkelijk gerepareerd met een nieuw glaslaagje, geen imitatie of compatible ding nemen. En opletten of er niet zoals bij de iPhone 7 twee soorten geweest waarbij de ene ghosttouching veroorzaakt.

Refurbished schermen zijn in dermate duur dat het voor de X en hoger haast niet leuk meer is om te doen, zeker met Face ID etc

Functionaliteit die je sowieso verliest is truetone, die gaat om geen enkel vervangend scherm meer werken.

Over het algemeen blijft de rest van de functies gewoon intact afhankelijk van je reperateur, kom je bij een slager dan is de kans aanwezig dat er iets niet werkt.

Heb wel eens een iPhone van een collega gefixxed nadat hij bij een ander was geweest, 6 schroefjes gewoon los in het ding aan het rondzweven.

Meeste mensen die vragen of ik een X of hoger wil fixxen geef ik dit ook bij aan, daarbij is de prijs dan in principe op 80€ na een out of warranty repair price van Apple.

Always tell people you have a plan even if you don't. People will always love to hear that you have a plan. It gives hope.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • johnkeates
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 04-07 16:30
Het zijn ook steeds complexere en betere onderdelen die je nodig hebt voor een goed werkend scherm, dat is zelfs met de schaal waarop het geproduceerd wordt helaas niet echt beter te krijgen op het moment. Apple rekent niet echt 'veel' voor een reparatie als je naar de prijzen kijkt en de orig. prijs van het toestel. Je krijgt dan niet alleen 'een scherm' maar ze verifiëren dat alles volgens specificatie werkt, maken alles goed schoon, hij is dan ook weer goed geseald (zo dat er geen troep binnen komt) en gekalibreerd.

Als het 'goed' gedaan wordt werkt het ding weer als nieuw (in plaats van dat er schroefjes missen of op de verkeerde plek zitten en je PCB doorboren 8)7 )

[ Voor 13% gewijzigd door johnkeates op 01-11-2020 13:27 ]

Pagina: 1