ZOOM helpdesk en een vraag over landtoegang

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tgaatgoed
  • Registratie: Oktober 2020
  • Laatst online: 21-10-2020
Misschien weet iemand hier het antwoord op mijn vraag. ik heb gisteren een betaald account aangemaakt voor een vrijwilligersvereniging. Nu kunnen mijn deelnemers niet inloggen want de 'meeting is not accessible from the Netherlands code error 1142.
Nu heb ik gisteren als administrator een regel gezien en aangevinkt om toegang te geven alleen aan mensen in bepaalde landen. Ik heb daar volgens mij Europese unie aangevinkt, dat leek me veiliger. Dat zou het probleem kunnen zijn maar ik kan het nu niet meer vinden. Is er iemand die weet waar het staat?

Die supportdesk van ZOOM is trouwens waardeloos. Ik krijg alleen zo'n chatrobot -soms in het Nederlands, soms in het Engels, die geen vraag kan beantwoorden (want: "ik moet nog veel leren")..Weet iemand hoe je contact kunt krijgen met echte mensen van een helpdesk, al is het maar via email?