Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janderijck
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 09-06 18:38
Even schetsen,
Ik heb een slaapkamer waar ik een elektrisch projectiescherm wil installeren.
De muur naast het scherm is 160cm breed, maar ik kan gerust het scherm aan het plafond (hout) hangen en groter maken door over de deur te laten komen.

De afstand van wand naar muur is 300cm.

Hoe groot is het ideale scherm op deze afstand?
Beamer kan boven het hoofdeinde van het bed hangen ofwel aan de balk op de schuine wand.
De Throw Ratio zal hier dan wel belangrijk zijn.

Ik ben aan het neigen voor de optoma UHD30, maar afhankelijk van de grootte van het scherm en de bevestiging zal zijn throw rate niet voldoende zijn.

Alle input of alternatieve ideeën zijn welkom.

Bedankt!
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/1L0pRIffAJn2ZRrNIIZHDvRivuo=/full-fit-in/4920x3264/filters:max_bytes(3145728):no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/ceMehP2z9UYI9wrfvNvmSJss.jpg?f=user_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/K6pptkT-fMvYm4ctwOh7JsOWBzs=/full-fit-in/4920x3264/filters:max_bytes(3145728):no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/BJxN1GWXUviIt9CmyJUTUkxb.jpg?f=user_large

...

Relevante software en hardware die ik gebruik
Enkel video is nodig, audio zal bestaand surround zijn
...

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
Optoma UHD30, Throw Ratio <1.5
...