Game en werklaptop gezocht

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • osj
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 07-02-2024
Na best wat onderzoek nu advies gevraagd

Wat ga je met je laptop doen?
Daar de lockdown er aan komt ga ik thuis werken. Niet veel bijzonders maar omdat de Citrix servers van het bedrijf nog wel eens wegvallen wil ik ook wat plezier dus wat spelletjes spelen. Denk aan gamepass games. Dus ufc, fifa, age of empires, valorant, Witcher 3 en shooters. Cyberpunk zou mooi zijn maar hoef niet allemaal high resolution etc


Wat is je budget?
Ik wilde dhr onder de 1000€ blijven

Ben je van plan je laptop veel mee te nemen?
Soms maar vooral gewoon thuis aan de opladers

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren
Ik ben druk aan het zoeken geweest en blij beetje hangen op lenovo en hp pavilion maar durf niet te zeggen meer. Iets met bomen en bos.
Please help

https://www.bol.com/nl/p/...HzdABAtQ.1.2.ProductImage

https://www.bol.com/nl/p/...yg_0_33.36.ProductPageUrl

[ Voor 6% gewijzigd door osj op 14-10-2020 07:01 ]

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • p.m.
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 14-10 10:05
Die laatste leek mij ook wel interessant, als sporadisch gamer. Zo op het eerste oog vrij behoorlijke specs voor dat geld. Op de Bol-site staat iets over een aluminium behuizing maar dat kom ik verder nergens tegen.

[ Voor 27% gewijzigd door p.m. op 18-10-2020 21:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 99ruud99
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 08:05
even belangrijk om te weten dat een laptop-gpu altijd wat minder hoog geklokt wordt, juist omdat ze minder goed hun warmte kwijt kunnen.

Wordt het dus voornamelijk voor gamen? Dan wil je liefst een groot scherm, en maakt gewicht niet uit. (meer ruimte voor fans etc).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ruudje88
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 16-10 09:28
osj schreef op woensdag 14 oktober 2020 @ 01:09:
Na best wat onderzoek nu advies gevraagd

Wat ga je met je laptop doen?
Niet veel bijzonders maar omdat de Citrix servers van het bedrijf nog wel eens wegvallen wil ik ook wat plezier dus wat spelletjes spelen.
Wat voor Citrix omgeving hebben ze op je werk? :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • p.m.
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 14-10 10:05
Hm, van de 2e heeft bol de prijs aangepast. Is nu 1050 ipv 900 euro gisteren. Jammer, dan nog maar even niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • osj
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 07-02-2024
Thanks all. Het is de eerste geworden. Was goed aanbod
Hier mag slotje op
Pagina: 1