Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Adia
  • Registratie: November 2014
  • Laatst online: 18-03-2023
Beste Tweakers,

Een tijdje terug heb ik een pc samengesteld met een [ASRock B450M-HDV R4.0] moederbord. Hierop zit geen RGB header (volgens mij).
Ook heb ik 2 additionele aRGB fans besteld, zonder gedegen onderzoek te doen. Namelijk de [Cooler Master MasterFan MF120R ARGB 120mm]. Hierop zit een RBG-connector (3-pins in een 4-pins behuizing'kje) en een fan header connector (ik dacht 4 pins).

Om dit geheel werkend te krijgen met elkaar, dacht ik eraan om de [Cooler Master A-RGB LED Small Controller, vendorcode MFX-ACBN-NNUNN-R1] bestellen via 'Gekko. Echter kan ik niet helemaal uit de tekst opmaken hoe het aansluitschema er dan uit zou zien, en of dit plan dus ook daadwerkelijk zal werken.
Concreet:

1. Welke connectie is benodigd vanuit Controller naar Moederbord?
2. Zit er een splitterkabel bij dit product zodat er meerdere fans aan te sluiten zijn op de controller?
3. Hoe kom ik aan een micro-usb-to-USB-2.0-header-kabel?
4. Zie ik mogelijk nog iets over het hoofd?

Met uw reactie ben ik ontzettend geholpen!
Bij voorbaat dank, met vriendelijke groet,

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Djarune
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 23:29
Adia schreef op donderdag 1 oktober 2020 @ 12:43:
1. Welke connectie is benodigd vanuit Controller naar Moederbord? 4 pins
2. Zit er een splitterkabel bij dit product zodat er meerdere fans aan te sluiten zijn op de controller?
3. Hoe kom ik aan een micro-usb-to-USB-2.0-header-kabel?
4. Zie ik mogelijk nog iets over het hoofd?

Met uw reactie ben ik ontzettend geholpen!
Bij voorbaat dank, met vriendelijke groet,
Ik zou eerst eens wat meer onderzoek doen:
Video unboxing en review
Product sheet

Hiermee worden volgens mij al je vragen beantwoord :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Adia
  • Registratie: November 2014
  • Laatst online: 18-03-2023
Dank voor je antwoord.

Ik had beide links al wel eens voorbij zien komen maar heb ze nog wat kritischer bekeken en in combinatie met nog een aantal andere video's kan ik er een redelijk verhaal van maken.

Behalve vraag nummer 3. Die blijft nog een misterie.

Kan ik een micro-Usb to usb kabel kopen en daar zelf een Usb-2.0-header op klussen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NESFreak
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 18:25
Een micro usb kabel kun je aan de achterkant van je pc eruit laten komen en dan in een usb poort steken, of je koopt een adapter voor in je pc:

een simpele header naar 2 female usb poorten:
https://www.banggood.com/...nsion-Line-p-1707645.html

of een volwaardige usb hub:
pricewatch: NZXT Internal USB Hub

Deze kost maar €0.01 bij amazon en als je de bracket er af schroeft, dan kan ie ook gewoon in je pc liggen:
https://www.amazon.nl/Uit...aneelbeugel/dp/B08CZVPV91