Ervaringen van andere Product owners maatwerksoftw. gezocht

Pagina: 1
Acties:
  • 286 views

  • ido_nl
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 27-09 22:05
Ik ben zelf een aantal jaar werkzaam als Product Owner binnen onze organisatie.
We hebben een dev-team van 5 man en gezamenlijk maken en beheren wij meerdere maatwerkproducten voor de interne organisatie.
Mijn rol hierin is het definiëren en uitwerken van de eerst klantwens en het zorgen dat het dev-team aan de juiste user stories werkt met als uiteindelijk doel dat we gezamenlijk voldoende waarde kunnen toevoegen aan het bedrijf.

Over het algemeen loopt ons proces prima, echter zitten er een aantal hobbels in het proces waar we dan af en toe last van hebben. Wellicht hoort dit erbij, wellicht interpreteren we Scrum net verkeerd of hebben we gewoon nog niet de juiste manier gevonden.

Wat betreft de PO rol, merk ik dat het heel erg per organisatie verschilt hoe deze is vormgegeven. Omdat ik vooral mijn eigen organisatie goed ken, zou ik ook graag eens willen kijken bij andere organisaties.
Ik zou dus graag willen “buurten” bij andere product owners, om te kijken hoe zij de dingen aanpakken binnen het bedrijf om hier van te leren.
Mijn idee is om online een uur te sparren met deze persoon om zo een indruk te krijgen hoe andere product owners te werk gaan.

Zijn hier Product Owners die het leuk vinden om hun ervaringen te delen?

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Sorry, (alle soorten van) werving is hier niet toegestaan...
ido_nl schreef op woensdag 23 september 2020 @ 17:11:
Mijn idee is om online een uur te sparren met deze persoon om zo een indruk te krijgen hoe andere product owners te werk gaan.
Waarom niet gewoon "kletsen" of een discussie voeren in een topic? Dan kunnen mensen aanhaken, feedback geven op anderen, is 't niet in een uur over, hebben anderen er ook nog iets aan in de toekomst als ze op dat topic stuiten etc.

Ik zou als ik jou was dan ook eens het e.e.a. uiteenzetten in een discussietopic en van daar uit verder gaan.

[ Voor 8% gewijzigd door RobIII op 23-09-2020 17:31 ]

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Dit topic is gesloten.