Digibord, smartbord, groot touchscreen etc.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Figo112
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 17-05 23:08
Beste forumgenoten,

Ik heb een vraag waar ik zelf nog niet echt een antwoord op heb. Mijn dochter vraagt om een digibord, zo een touchscreen wat ze op school gebruiken, dat gebruiken de leraren om les te geven etc. Nou had ik aangegeven dat het geen optie was, maar toen zag ik bijv. van die touchscreen pc schermen. Misschien kan ik daar een tablet op aansluiten of een minibox zodat ik haar dan toch dit mooie alternatief als verjaardag cadeau kan aanbieden.

Maar ik heb totaal geen ervaring met touchscreen schermen etc. Zijn er überhaupt schermen die zowel windows als android ondersteunen? Of eventueel waarbij android al ingebouwd is.
Grootte, liefst zo groot mogelijk maar denk minimaal 24 inch. Als er andere opties zijn is dat natuurlijk ook welkom. Budget is natuurlijk beperkt een tablet en of mini tv box heb ik bijv. al in bezit.