• Leeuwhans
  • Registratie: Augustus 2020
  • Laatst online: 22-08-2020
Een kennis van mij heeft een smartphone van Motorola en die is uit haar broekzak in de WC gevallen. Nadat ze hem gedroogd heeft (niet in rijst maar gewoon op de CV) laadt de batterij niet meer op. De smartphone werkt wel gewoon, maar dan alleen aan het oplaadkabeltje.
Nou heb ik eens nagedacht. Ik weet dat een batterij weer kan gaan opladen na een nachtje in de vriezer. Dat doet de Braun tandenborstel van mijn vrouw ook. Zou dat ook kunnen werken bij deze smartphone? Reparatie is geen optie. Mevrouw heeft weinig financiële middelen en is bang dat na een reparatie weer een volgende komt.
Ik lees ook dat ik de ingang van de oplaadsteker met een wattenstaafje schoon zou moeten maken. Het ongeluk is al zeker 8 maanden geleden gebeurd.

  • DiedX
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 10-11 20:56
En al die 8 maanden loopt zie hier mee rond?

DiedX supports the Roland™, Sound Blaster™ and Ad Lib™ sound cards