blessure schreef op woensdag 16 december 2020 @ 08:59:
Beste Isniedood,
Zou je me even willen vertellen, wat de laatste update, opgeleverd heeft?
Is het zo , dat de Bluesound rear speakers, nu ook mee doen , bij een stereo signaal? Of is het alleen bij 5.1 signaal?
Alvast bedankt voor eventuele reactie.
Ik twijfel nog steeds om de Bluesound Pulse Flex 2 I aan te schaffen.
Quoten werkt inderdaad beter, dan krijg ik een melding
Je hebt nu iets van een stereo surround optie. Op die manier doen inderdaad alle speakers mee op stereo muziek. Ik heb het eigenlijk niet getest met stereo videobeeld, maar ik neem aan dat dat hetzelfde werkt.
Of de 4.1 investering het waard is hangt af van hoe vaak je films kijkt denk ik. Voor muziek vind ik het niet veel toevoegen.
Ik wil vooral meerdere groepen aan kunnen maken. Wij hebben een vrij grote beneden verdieping met een bocht erin. Ik zou graag meerdere groepen willen kunnen maken waar dezelfde speakers inzitten:
- Groep 1 (voor muziek beneden): keuken speaker, eetkamer speaker en de rear speakers van de woonkamer
- Groep 2 (voor tv kijken): Subwoofer, front speakers en rear speakers
Dit kan dus niet omdat je dezelfde speakers niet in meerdere groepen kan hebben.