Joosie200 schreef op donderdag 20 augustus 2020 @ 08:54:
Ik vind juist slime climb en tiptoe het vervelendste. Bij de een na laatste helling met de roze/blauwe blokken is het dringen en je flikkert er zo af in het slijm. Bij tiptoe is het dringen op de eennalaatste tegel die je nodig hebt voor een dive/jump naar de finish. Twintig jelly beans op een tegeltje is duwen en trekken en poof je mag opnieuw beginnen = geëlimineerd.
Dus ik vind het goed als ze komen met: selecteer de map die je wilt uitsluiten. Dan sluit ik juist die mappen uit. Team games kunnen (vind ik vooral bij egg scramble of team tailtag) op zijn tijd frustrerend zijn omdat het team zonder strategie maar wat doet. En je krijgt bij tailtag/eggscramble/rock en roll vanzelf dat de nr 1 en nr2 team het nummer laatste gaat blokkeren of leegroven qua eieren.
Maar ik vind die games juist leuker. Vooral fallball, rock & roll en die game waarbij ballen van kleur verschieten. Die doe ik liever dan slime climb, tiptoe of memory.
Slime Climb en Tiptoe vind ik dan weer het leukst! Bij Slime Climb is het belangrijk meteen vanaf het begin een voorsprong op te bouwen zodat je geen last hebt van de rest. Meestal lukt dat wel door af te snijden via het eerste gele kussen. Als meerdere dat proberen, dan meteen omlopen en zorgen voor afstand tussen de rest.
Tiptoe is op richting het einde geduw en getrek. Vind ik juist wel leuk. Beetje pielen met wie de volgende stap neemt. Goed kijken naar tegels die bewegen, dat zijn valse tegels. Op die manier kun je op het einde soms het pad al uitstippelen. De laatste twee tegels zitten altijd achter elkaar. Dus als je de een-na-laatste eenmaal weet, meteen doorrennen en een sprong maken.
@
Unquote Bij hex-a-gone moet je proberen van tegel naar tegel te springen, in plaats van er over heen te rennen. Op die manier kun je langer op het platform blijven. Uiteraard is dit wel afhankelijk met hoeveel spelers je speelt. Ik heb die wel eens met 16 personen gedaan en dan is het lastig.