Meeting room device voor Meet, Zoom & Teams

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • aCCuReRaS
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 17-08 21:45
Wij gebruiken binnen onze organisatie Gsuite en Google Meet voor videoconferencing. Daarnaast nemen we regelmatig deel aan Zoom en Microsoft Teams meetings omdat onze klanten daar gebruik van maken.

Nu ben ik op zoek naar een videoconferencing oplossing die meerdere platformen ondersteunt.
En dan ben ik met name op zoek naar de controller / tablet / ... voor in de meeting rooms van waarop je:
  1. Google Meet meetings kan starten (ad-hoc)
  2. Kan deelnemen aan Google Meet, Zoom en Microsoft Teams meetings omdat die in de kalender staan van de vergaderruimte (en een gebruiker via de controller kan inbellen op de meeting)
Nog belangrijk: ik ben niet op zoek naar een device dat je via USB inplugt in je eigen computer, maar een standalone oplossing.

Zelf iets bouwen met tablets is quasi uitgesloten omdat je nergens een externe camera op kan aansluiten én die camera gebruiken in de videoconferencing app.


Heeft iemand een suggestie hoe dit kan opgelost worden?
Weet iemand of je dit zou kunnen doen met een Chromebox? Waarop je de Zoom en Teams app kan installeren bv? Maar ik weet niet hoe het met de rest van de integratie zit?
Verder heb je nog de Logitech Tap, maar als ik het goed interpreteer, kan die maar voor één omgeving geconfigureerd worden, en niet voor meerdere platformen simultaan.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 11:36

Jazzy

Moderator SSC/PB

Moooooh!

Met een Microsoft Teams Room systeem kun je binnenkort ook Zoom en Webex meetings joinen, geen idee of er ook plannen zijn voor Google Meet.

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Question Mark
  • Registratie: Mei 2003
  • Nu online

Question Mark

Moderator SSC/WOS

F7 - Nee - Ja

Guest-join voor Zoom meetings voor meeting rooms devices is sinds kort in preview en is nu al te enablen :)

https://techcommunity.mic...ms-july-2020/ba-p/1551561

[ Voor 6% gewijzigd door Question Mark op 03-08-2020 08:54 ]

MCSE NT4/2K/2K3, MCTS, MCITP, CCA, CCEA, CCEE, CCIA, CCNA, CCDA, CCNP, CCDP, VCP, CEH + zwemdiploma A & B