TV blijft niet altijd op ARC staan.

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pyro82
  • Registratie: Juli 2015
  • Laatst online: 15-06-2023
Televisie: LG55C97LA (het Duitse model van de LG55C9PLA)
Receiver: Onkyo TX‑NR686
Provider: Ziggo Next

Ik heb eigenlijk 2 vragen...
Vraag 1:
Ik heb mijn TV en receiver via de Ziggo Next laten werken, dus met 1 druk op de Ziggo afstandsbediening gaat alles aan (TV, receiver en de Ziggo Next), dit werkt prima.
Ik heb het als volgt aan gesloten: Ziggo Next (hdmi) -> Receiver -> TV, (de receiver en TV zitten met ARC met elkaar verbonden).
Wanneer ik alles aan zet met de Ziggo afstandsbediening hoor ik soms (het is niet eens altijd, beetje fifty-fifty) het geluid dubbel, als ik dan in de instellingen van de TV kijk dan staat hij niet meer op 'hdmi ARC', maar op 'interne luidspreker'.
Nu is mijn vraag hoe kan dit? En hoe krijg ik mijn geluid gewoon altijd via de ARC?

Vraag 2:
Nu zit er op mijn TV ook Apple airplay. Als ik mijn iPhone koppel aan mijn TV dan zie ik wel beeld, maar hoor ik geen geluid. Ik heb al geprobeerd om er een optische kabel tussen te zetten, maar ook dan hoor ik niks. Wat doe ik fout?