Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GertLagerweij
  • Registratie: Maart 2020
  • Laatst online: 20-09 22:59
Zoals de titel aangeeft kan ik maar niet kiezen tussen de twee.

De G7 lijkt in mijn ogen op de oudere variant maar dan met 240Hz (waar je dus ook meer voor betaald) en loopt niet helemaal soepel met z'n launch door flickering problemen.
Aan de andere kant heb je het oudere model, de CHG70, maar omdat deze wat ouder is heeft deze wat meer de klassieke VA problemen.

Mijn vraag is of het het waard is om een premium bedrag te betalen voor de G7 als je de 240Hz toch niet kan halen en of de nieuwere VA techniek zoveel beter is dan de CHG70.

Alle info en inzichten wat mij een beetje helpt de knoop door te hakken zijn welkom! :)

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 26-09 15:31

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Waarom zou je 240Hz niet halen?

Een paneel kan best (theoretisch) 240Hz aan refresh genereren. Dat jou game (of andere input) geen 240fps haalt, is een hele andere discussie. Mijn Oneplus 7Pro kan ook 90Hz. Wil niet zeggen dat de ding ook meer fps genereert. Of dat ik sneller lees.

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GertLagerweij
  • Registratie: Maart 2020
  • Laatst online: 20-09 22:59
Ik had wat duidelijker moeten zijn. Het is inderdaad dat mijn kaart (5700XT) bij lange na niet de 240 fps haalt tijdens het gamen.