Toon posts:

[PC] GoT F1 2020 League

Pagina: 1
Acties:

  • Bartske
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-04 17:21

Bartske

Valar Morghulis

Topicstarter
Mede-auteur:
  • Recrush
  • Registratie: Juni 2007
  • Nu online

Recrush



Hoi allen, de GoT F1 PC league is na een succesvolle start in 2019 weer terug met een 2020 editie! Waar we vorige editie de keuze voor veel assists vrij lieten, rijden we dit seizoen zonder assists voor een eerlijk speelveld. Mocht je geïnteresseerd zijn om mee te rijden, meld je dan vooral in de Discord! We hebben in de vakantie een verkort preseason gereden, maar 6 september gaan we los met het officiële seizoen!

Deelnemers:

Inschrijving:
  • Iedereen is van harte welkom, we rijden echter wel zonder assists voor een zo eerlijk mogelijk speelveld.
  • Meld je in onze Discord - GoT F1 2020 PC League groep en de rest wijst zich vanzelf hoe aan te melden.
  • Bij 20 deelnemers is de league vol, daarna kun je je aanmelden als reserverijder.
De laatste race van ons tweede seizoen is inmiddels verreden, daarom hebben we de aanmeldingen voor nu gesloten. Ben je toch serieus op zoek naar een gezellige, sociale groep om mee te rijden, stuur Bartske of Recrush een DM :)

Discord:
  • Lees als eerste het #read-me-first kanaal goed door. Hier kun je alles qua regelementen vinden.
  • In het #algemeen kanaal kan iedereen vrij communiceren, vragen stellen etc.
  • Belangrijke mededelingen worden in het #announcements kanaal gedaan.
  • Er zijn kanalen beschikbaar met de #kalender-standing en #reglement.
  • Er zijn ook spraak kanalen beschikbaar voor elk team zodat je tijdens de race eventueel met je teamgenoot kunt communiceren.
  • Hou het netjes en toon respect naar elkaar.
 

Kalender ->>> Startdatum: Zondag 6 september 2020

  • We rijden een volledig kalender F1 seizoen verdeeld in 3 'stints'.
  • Alle wedstrijden staan gepland op zondag.
  • De lobby opent om 20:00u.
  • De start van de kwalificatie is om 20:15u met aansluitend de Race.
  • De organisatie behoudt zich het recht wedstrijden te verplaatsen indien nodig.
  • Zie voor de volledige up to date kalender de discord channel.

 

Reglement

  • Het volledige regelement staat in het Discord kanaal
  • Respecteer elkaar!
  • We rijden met de auto's uit het seizoen 2020 met equal performance
  • Lobby opent om 20:00u
  • Elke deelnemer kiest bij aanvang van het seizoen uit de beschikbare auto's en daar rij je het hele seizoen mee. Zie voor beschikbare plaatsen de deelnemerslijst.
  • We rijden een verkorte F1 2020 kalender.
  • We rijden volgens het F1 punten systeem; 25, 18, 15 etc. punten
  • Voor de snelste ronde krijg je 1 punt.
 

Race Settings & Assists

Race settingsAssist restrictionsSession options
Car Performance: EqualBraking assist: OffPractice: None
Parc Fermé Rules: OnAnti-Lock Brakes: OffQualifying: Short 18min
Collisions: OnTraction control: OffFormation Lap: On
Vehicle Damage: ReducedDynamic Racing Line: Corners OnlyRace Starts: Manual
Safety Car: OnGearbox: ManualRace Distance: 50%
Rules and Flags: OnPit Assist: Off
Corner Cutting: RegularPit Release Assist: Off
Session Start Time: OfficialERS Mode: Manual
Quick Weather: Dynamic

[Voor 17% gewijzigd door Recrush op 01-06-2021 21:39]

"A tale is never so good that ale won't make it better."


  • Madhouse1979
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 01-04 09:39
Ik ben er bij!

[Voor 66% gewijzigd door Madhouse1979 op 16-07-2020 20:21]

Doe er je voordeel mee! -->> www.simrace-blog.nl


  • Bartske
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-04 17:21

Bartske

Valar Morghulis

Topicstarter
Zondag wordt er in Mexico gereden! Wil je nog meedoen, meld je dan in de Discord :). We zijn niet actief in dit topic maar uitsluitend in de Discord.

"A tale is never so good that ale won't make it better."


  • Aartstyle
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 31-03 08:39
Aanstaande zondag is Vietnam aan de beurt! De league stroomt al aardig vol. Wil jij meedoen aan het pre season programma of wil je vanaf september mee doen aan het hele seizoen? Meld je dan aan in onze Discord channel.

  • Bartske
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-04 17:21

Bartske

Valar Morghulis

Topicstarter
Er is momenteel nog 1 plekje vrij in het roster bij Williams. Mocht je je niet kunnen commiteren aan een heel seizoen kun je je ook aanmelden als reserverijder. We werken met een aanmeldsysteem, en tot nu toe hebben reserverijders (als ze dat willen) altijd een plekje in de race kunnen krijgen.

Aanstaande zondag rijden we in Brazillie! (met extra realistische warmte en vochtigheids- omgevingstemperatuur)

[Voor 16% gewijzigd door Bartske op 06-08-2020 15:07]

"A tale is never so good that ale won't make it better."


Acties:
  • +5Henk 'm!
  • Pinned

  • Bartske
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-04 17:21

Bartske

Valar Morghulis

Topicstarter

Start officiele seizoen 6 september

We hebben afgelopen zondag onze laatste race van ons preseason in Zandvoort gereden. Was een groot succes met 15 aanwezigen en door een safetycar op 2/3e van de race spannend tot het einde voor veel mensen! Gefeliciteerd Wicked Pony voor de dagwinst en de uiteindelijke winst van het preseason.

Zondag gaan we dan echt van start met het officiele seizoen. We rijden een volledige racekalender in 3 'stints', zodat mensen die later instromen ook nog mee kunnen doen voor de competitiewinst in de latere races (na elke stint gaan de punten weer op 0). We hebben momenteel nog 2 plekjes vrij in ons roster, dus als je ook mee wil rijden check vooral even de discord. Aanmelden als reserverijder kan ook als je af en toe een race mee wil rijden.

Wij hebben er in ieder geval zin in!

[Voor 7% gewijzigd door Bartske op 02-09-2020 10:47]

"A tale is never so good that ale won't make it better."


  • jordyktm
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 29-03 16:10

jordyktm

Catch me if you can.

Ben er weer bij ! :)

- Intel - iPhone 13 Pro - KTM - Steam: Wicked Pony -


  • Recrush
  • Registratie: Juni 2007
  • Nu online
Nu ons volledige seizoen van start is gegaan lijkt het ons leuk ook wat meer te delen over de races die verreden worden en updates te geven over de tussenstanden.

Afgelopen zondag hebben we de eerste race van de kalender gereden in Australië. De 18 minuten durende kwalificatie was droog, maar wel met uitzicht op een race die full wet, of op zijn minst op intermediates, zou beginnen. Uiteindelijk werd het lichte regen en een start op slicks. Een aantal hebben een stop gemaakt naar intermediates maar dit bleek toch niet de juiste keus. Vanaf de start een crash met safety car gehad, veel gesneuvelde vleugels en DNF's. Uiteindelijk klaarde de race op en werden de rondes sneller

Onderstaand is de uiteindelijke uitslag van de eerste race. Invallende reserverijders waren deze keer RCsenne voor Alfa Romeo en RelaxMB voor Haas.



Hiermee zijn de standings na de eerste race als volgt:



Wat we er graag nog bij willen vermelden; ondanks dat we al 20 vaste deelnemers en een lijstje met reserves hebben willen we iedereen die graag mee wilt rijden alsnog aanmoedigen gewoon de discordserver te betreden en je aan te melden als reserve (als je ook wekelijks op zondagavond kunt en wilt rijden). Op deze manier kun je toch socializen, doordeweeks met fun races mee rijden, en hebben we ook zicht op de hoeveelheid animo die er is. Hebben we straks dusdanig veel reserves dat het zou lonen nog een tweede split te starten dan willen we dat zeker in overweging nemen.

We volgen de gehele kalender af zoals deze hoort te zijn, dus aanstaande zondag rijden we in Bahrein! *O*

[PC] GoT F1 22 League (Steam)


  • Madhouse1979
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 01-04 09:39
Mooi verslag zo! Het zou inderdaad heel mooi zijn als we een 2e split kunnen organiseren!

Doe er je voordeel mee! -->> www.simrace-blog.nl


  • Recrush
  • Registratie: Juni 2007
  • Nu online
Was het bijna vergeten te delen, de uitslag en tussenstand na de afgelopen race in Bahrein. Helaas wel een early safety car met een DNF maar verder voor de meesten een aardige race.





Morgen gaan we rijden in Vietnam, zoals het er nu uit ziet met een volle grid van 20 man. Extra voorvleugels zijn alvast besteld :+

[PC] GoT F1 22 League (Steam)


  • Bartske
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-04 17:21

Bartske

Valar Morghulis

Topicstarter
Om 20:15 gaat ronde 3 van het GoT kampioenschap in Hanoi beginnen. Deze keer worden we zelfs professioneel gestreamd: twitch.tv/misturw4yne

Leuk als je meekijkt en vergeet je daarna niet aan te melden voor de league!

"A tale is never so good that ale won't make it better."


Acties:
  • +2Henk 'm!
  • Pinned

  • Recrush
  • Registratie: Juni 2007
  • Nu online
De laatste post in dit topic is al even geleden, reden daarvoor is dat er niet echt animo leek te zijn voor het plaatsen van wekelijkse updates aangezien onze Discord server zeer actief is en daar alle races, uitslagen, time trials, hotlaps, simgear et cetera besproken worden.

Maarr toch even een update nu! We rijden namelijk een volle kalender die we opgesplitst hebben in drie subseizoenen 1A, 1B en 1C. Afgelopen zondag hebben we met Monaco de laatste race van seizoen 1A verreden, dus dat is wel een leuk moment om even een tussenstand te posten.



Per subseizoen strepen we van elke rijder 1 race/het slechtste resultaat weg. In de meeste gevallen is dat een DNF/DNS. In de rechtse rij staan de uiteindelijke punten die verdiend zijn. De reserverijders die punten hebben gehaald staan niet in het overzicht.

Aankomende zondag gaan we als pauzemomentje een fun race met F2 auto's rijden, om de week daarop te starten met seizoen 1B. Voor dit seizoen worden alle punten weer op 0 gezet.

Bij deze meteen een update over de bezetting van de GoT F1 2020 PC League; op moment van schrijven hebben we nog steeds 20 vaste rijders, en een stuk of 5-6 actieve reserverijders. Dit betekent dat we elke zondag wel met 19-20 man op de grid staan.

Heb je toch interesse om met ons mee te rijden? Join gewoon de server en meld je aan als reserve. Je kunt dan in ieder geval meepraten, doordeweeks meerijden en met wat geluk is er op een zondag ook een plekje vrij voor je. Hebben we consequent te veel reserves die niet kunnen rijden dan blijft een tweede split ook een optie. Maak je overigens niet druk over je skills; in de voorhoede is meestal wel enige competitie (op onze huidige nummer 1 rijder na), en ook achterin zijn er genoeg om mee te battlen. Rijd je actief mee in een League dan word je ook al gauw sneller ;)

*O*

[PC] GoT F1 22 League (Steam)


  • Bartske
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-04 17:21

Bartske

Valar Morghulis

Topicstarter
We beginnen as zondag met split 1B in Azerbaijan. We hebben nog 2 plekjes voor vaste rijders op dit moment en plek voor reserve rijders. Mocht je deze split mee willen rijden meld je dan in de Discord channel!

"A tale is never so good that ale won't make it better."


  • Nashh
  • Registratie: Mei 2015
  • Laatst online: 07-03 19:07
Leuk om te zien dat dit bestaat!

Heb me inmiddels in de discord gemeld.

  • Madhouse1979
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 01-04 09:39
Vanavond hebben we weer een mooie race gereden op Frankrijk.

Doe er je voordeel mee! -->> www.simrace-blog.nl


  • Bartske
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-04 17:21

Bartske

Valar Morghulis

Topicstarter
We posten hier niet veel, maar zijn net klaar met seizoen 1b, gewonnen door Wicked Pony. Het nieuwe seizoen (1c) start aanstaande zondag op Singapore, als het je leuk lijkt om mee te rijden check de startpost voor meer info.


"A tale is never so good that ale won't make it better."


  • Poekiee12
  • Registratie: Oktober 2020
  • Laatst online: 20-12-2021
Ik zie vaak 2020 staan, zijn er ook 2021 races waarin ik mee kan doen? ;)

  • Bartske
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-04 17:21

Bartske

Valar Morghulis

Topicstarter
Poekiee12 schreef op maandag 11 januari 2021 @ 08:49:
Ik zie vaak 2020 staan, zijn er ook 2021 races waarin ik mee kan doen? ;)
Zeker! Zie mijn post boven je voor de data die we in dit deelseizoen nog rijden :)

"A tale is never so good that ale won't make it better."


Acties:
  • 0Henk 'm!

  • Sven Wissink
  • Registratie: Juli 2022
  • Laatst online: 03-08-2022
Zijn er nog plannen voor een F1 22 league voor pc? @Bartske Ik heb in F1 2020 ook deelgenomen en beb nu weer op zoek naar een competetieve league

[Voor 41% gewijzigd door Sven Wissink op 08-07-2022 13:14]


Acties:
  • 0Henk 'm!

  • Recrush
  • Registratie: Juni 2007
  • Nu online
Sven Wissink schreef op vrijdag 8 juli 2022 @ 13:13:
Zijn er nog plannen voor een F1 22 league voor pc? @Bartske Ik heb in F1 2020 ook deelgenomen en beb nu weer op zoek naar een competetieve league
De plannen zijn er zeker, startdatum hebben we nog niet maar ik vermoed dat het richting eind augustus wordt. Zodra het zover is maken we een nieuw topic en als je mee hebt gedaan kan ik je waarschijnlijk ook nog terug vinden in m'n Discord en zal ik je een invite sturen zodra we de inschrijvingen openen!

[PC] GoT F1 22 League (Steam)


  • Sven Wissink
  • Registratie: Juli 2022
  • Laatst online: 03-08-2022
Ik kan je zo niet terugvinden in mijn berichten geschiedenis. Ik heb vooral contact gehad met Bartske over de league. Dus hierbij mijn discord voor de zekerheid: sven#4968
Pagina: 1


Tweakers maakt gebruik van cookies

Tweakers plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Tweakers relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Sluiten

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie. Meer details

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Tweakers contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht. Meer details

    Tweakers genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Tweakers gevolgd worden. Indien je bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je account. Indien je niet bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je sessie die maximaal 4 maanden actief blijft. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden. Meer details

    janee