Members only:
Alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers.
Inloggen
[ Voor 6% gewijzigd door MartijnAbel op 09-07-2020 16:04 ]
[ Voor 6% gewijzigd door MartijnAbel op 09-07-2020 16:04 ]
[ Voor 32% gewijzigd door Señor Sjon op 09-07-2020 16:02 ]
This is my signature. There are many like it, but this one is mine.
Heeft van alles wat: 8088 - 286 - 386 - 486 - 5x86C - P54CS - P55C - P6:Pro/II/III - K7 - NetBurst :') - Core 2 - K8 - Core i$ - Zen4
Omdat ook bleek dat de koppeling niet af was, en dat het vliegwiel nog wat langer had kunnen zitten. Het is en blijft een slijtagedeel namelijk.Señor Sjon schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:01:
Erm, als je 3 maanden garantie op de boel hebt gekocht, waarom betaal je dan voor de koppeling? Evenzo voor een revisiebak. Auto daar laten, geld helemaal terugvragen en wat anders zoeken?
Zie hierbovenPD2JK schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:02:
Je hebt 3 maanden garantie op de aandrijflijn zeg je, maar je gaat 1000 euro neerleggen van jouw kant? Of mis ik iets...
Rechtsbijstand?
[ Voor 23% gewijzigd door MartijnAbel op 09-07-2020 16:05 ]
[ Voor 111% gewijzigd door Tusk op 09-07-2020 16:14 ]
*I asked for a shotgun, not an anti-aircraft!
- shotgun? that must be the guns that fire a shot....
*yes.. you must be the brains
Ja, ze hebben het aan je verkocht dat die slijtageonderdelen weer op 0km staan en dus een verbetering aan de auto zijn. Dan zou ik eens de garantievoorwaarden ophalen, want dit hoort juist toch gedekt te zijn hierdoor? Anders heeft dat al helemaal geen zin meer. Sowieso word ik niet zo vrolijk van de ANWB-interpretatie hiervan: https://www.anwb.nl/exper...tie-op-draaiende-delen-inMartijnAbel schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:03:
[...]
Omdat ook bleek dat de koppeling niet af was, en dat het vliegwiel nog wat langer had kunnen zitten. Het is en blijft een slijtagedeel namelijk.
[...]
Zie hierboven
This is my signature. There are many like it, but this one is mine.
[ Voor 13% gewijzigd door Hackus op 09-07-2020 16:23 ]
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
Idempotent.
Je laat je wel heel makkelijk pakken. Wat mij betreft hadden ze die auto mogen repareren of de koop ontbinden. Als je garantie bijkoopt ga je toch niet bijbetalen voor een onderdeel wat door de garantie gedekt zou worden?MartijnAbel schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:03:
[...]
Omdat ook bleek dat de koppeling niet af was, en dat het vliegwiel nog wat langer had kunnen zitten. Het is en blijft een slijtagedeel namelijk.
[...]
Zie hierboven
Vaak bu'j te bang!
[ Voor 34% gewijzigd door pennywiser op 09-07-2020 16:45 ]
Wat is tegenwoordig, de eerste lichting Mini's vanaf 2001 hebben bijna standaard stuklopende bakken. Dit zijn BMW motoren dacht ik?-tom-562 schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:28:
Het gaat dus om een handbak zo te lezen. Volgens mij komt het tegenwoordig haast niet meer voor dat een bak echt stuk gaat.
Vegan for a better world ||| De Belangrijkste Toespraak Die Je Ooit Zal Horen ||| Durf jij je consumptie van dierlijke producten te verdedigen?
Dat van het DMF leek mij dus ook al. Heel wat jaren plezier van uiteindelijk.pennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:33:
Dat die dmf vervangen is nu, is echt een pluspunt. Mogelijk zit je nu nog met baklagers welke hoorbaar zijn. Laat de bakolie eens vervangen, en kijk of het minder hoorbaar is. Er moet denk ik hooguit 3 liter in dus dat zal tientjes werk zijn. Nieuwe olie is een stuk dikker, dempt geluiden beter en smeert beter. Hoor je het dan minder, dan heb je hoogstwaarschijnlijk slijtende bakllagers. In dat geval moeten die worden vervangen. Maar ik sta niet naast de auto om het te kunnen horen en oordelen.
En laat de bakolie vervangen bij een Volvo specialist (dus niet de dealer).
Ze wilden dus niet een Volvo specialist, maar alleen de Dekra.-tom-562 schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:28:
Het gaat dus om een handbak zo te lezen. Volgens mij komt het tegenwoordig haast niet meer voor dat een bak echt stuk gaat. Eerder het dubbel massa vliegwiel (wat ook een slijtagedeel is, en na verloop van tijd kan gaan rammelen/kloenken), maar die is bij jou dus al vervangen.
Ik zou naar een Volvo specialist gaan voor een onafhankelijke diagnose.
Dat is dus ook het euvel, niemand weet wat er exact aan de hand is. Om dan e.e.a. in beweging te krijgen wil ik best "iets" betalen, heb ik geen problemen mee, zolang het maar in proportie is.Palomar schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:26:
Het lastige hier is dat de auto het in principe gewoon doet, maar er is wel een bijgeluid. De vraag is dan of dat ernstig is of niet. Het blijft immers toch een 7 jaar oude auto met ws. ook de nodige kilometers. Als de auto stilvalt door een defect aan de versnellingsbak dan heb je een vrij duidelijke garantiekwestie. Ik weet niet hoe ik dit als garagehouder zou oplossen. Je kunt natuurlijk niet voor elk bijgeluidje van alles onder garantie gaan vervangen.
Het is inderdaad niet specifiek die garantie, maar het gaat wel om een Bovag garage die garantie aanbied. Dat maakt volgens de Bovag dan ook geen verschil.Señor Sjon schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:12:
[...]
Ja, ze hebben het aan je verkocht dat die slijtageonderdelen weer op 0km staan en dus een verbetering aan de auto zijn. Dan zou ik eens de garantievoorwaarden ophalen, want dit hoort juist toch gedekt te zijn hierdoor? Anders heeft dat al helemaal geen zin meer. Sowieso word ik niet zo vrolijk van de ANWB-interpretatie hiervan: https://www.anwb.nl/exper...tie-op-draaiende-delen-in
Bovag kent alleen deze garantie? Dat lijkt niet op wat je hebt afgesloten.
[ Voor 68% gewijzigd door MartijnAbel op 09-07-2020 16:55 ]
[ Voor 44% gewijzigd door pennywiser op 09-07-2020 16:52 ]
Ik laat mij niet makkelijk pakken hoor, gelukkig niet. Ik wil alleen niet alles helemaal op scherp zetten omdat je deze variant die ik gekocht heb vrij weinig vind en al helemaal niet voor de prijs die ik betaald heb. Ontbinden is dan, zeker vervoerstechnisch gezien, verre van handig.xh3adshotx schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:26:
[...]
Je laat je wel heel makkelijk pakken. Wat mij betreft hadden ze die auto mogen repareren of de koop ontbinden. Als je garantie bijkoopt ga je toch niet bijbetalen voor een onderdeel wat door de garantie gedekt zou worden?
[ Voor 4% gewijzigd door MartijnAbel op 09-07-2020 17:21 ]
De bak is er onder uit geweest dus ze zouden zelf olie gevult hebben. Ik zou geen andere olie er in gooien dan voor geschreven.pennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:49:
Bakolie nieuw, dan weet je waarschijnlijk een stuk meer.
Mogelijk zorgt nieuwe versnellingsbak olie ervoor dat je een stuk langer kan doorrijden dan nu met de oude schrale olie, mocht je daarvoor kiezen.
Wat ik zelf zou doen is de bakolie vervangen met Lucas Heavy Duty gear oil en kijken wat er dan gebeurt. Het repareert uiteraard de lagers niet, maar mogelijk kan je wat langer voort. Geheel afhankelijk van wat je nu wilt, repareren ja of nee.
Er kan wel te weinig olie in de bak staan, ze zijn knieperig in de fabriek.
De bak kan dicht blijven als deze los komt van het blok, dus dan denk jij dus dat ze er even gratis nieuwe olie in gedaan hebben.Mapro schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:28:
[...]
De bak is er onder uit geweest dus ze zouden zelf olie gevult hebben.
Volvo werkt met steek Assen dus moet je olie bijvullen omdat de Assen niet kunnen blijven zittenpennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:32:
[...]
De bak kan dicht blijven als deze los komt van het blok, dus dan denk jij dus dat ze er even gratis nieuwe olie in gedaan hebben.
Er is inderdaad wel olie bijgekomen, maar zoveel is dat nou ook weer niet. In ieder geval iets er iets van een lager hoorbaar, ook heel minimaal bij uitrollen in de versnellingMapro schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:34:
[...]
Volvo werkt met steek Assen dus moet je olie bijvullen omdat de Assen niet kunnen blijven zitten
Hij rammelde na de reparatie nog erger lees ik. Olie zeker bijgevuld dan?Mapro schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:34:
[...]
Volvo werkt met steek Assen dus moet je olie bijvullen omdat de Assen niet kunnen blijven zitten
Ik zou er voor kiezen olie af te laten en meteen nieuwe olie er in. Deze bak is gewoon op zijn eind. Ik zou in de garantie niet te veel met olie gaan wisselen om geluid tegen te gaan. Je zult altijd zien dat hij helemaal kapot is net buiten de garantie.pennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:37:
[...]
Hij rammelde na de reparatie nog erger lees ik. Olie zeker bijgevuld dan?
Kun je proberen, zo niet kun je ook realistisch wezen, ik denk dat ik er misschien ook wel wat geld bij deed nog om het goed te krijgen. Ik denk wel bij een specialist dan, maar misschien kan deze garage het ook regelen.Mapro schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:38:
Dif lagers ofzo? Of gehele bak revisie gratis of koop ontbinden.
Ja geld bij snap ik, alleen heeft hij al 750 betaalt dus de garage heeft daar geen winst/verlies op gemaakt, dan mag er ook wel iets vanuit de garagist komen vind ik. Maar dat is een keuze die ieder voor zichzelf moet makenpennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:41:
[...]
Kun je proberen, zo niet kun je ook realistisch wezen, ik denk dat ik er misschien ook wel wat geld bij deed nog om het goed te krijgen. Ik denk wel bij een specialist dan, maar misschien kan deze garage het ook regelen.
Dat is dus ook een beetje mijn insteek. Het is een fantastische wagen met opties die je nauwelijks vind. De garage staat heel goed aangeschreven, dus denk ook echt wel dat ze het kunnen, alleen de starre houding vind ik zeer jammerlijk...pennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:41:
[...]
Kun je proberen, zo niet kun je ook realistisch wezen, ik denk dat ik er misschien ook wel wat geld bij deed nog om het goed te krijgen. Ik denk wel bij een specialist dan, maar misschien kan deze garage het ook regelen.
True. Voor dat geld wel al een nieuw dmf + koppeling. Ik denk dat de onderdelen dat alleen al kosten. Een dmf voor een jtd was destijds 1400 euro alleen de dmf.Mapro schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:47:
[...]
Ja geld bij snap ik, alleen heeft hij al 750 betaalt dus de garage heeft daar geen winst/verlies op gemaakt, dan mag er ook wel iets vanuit de garagist komen vind ik. Maar dat is een keuze die ieder voor zichzelf moet maken
Klopt inderdaad. Ik weet wat de onderdelen kosten. 250 euro ex inkoop koppelingsset en dmf kost 420 euro ex inkoop alleen alpennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:52:
[...]
True. Voor dat geld wel al een nieuw dmf + koppeling. Ik denk dat de onderdelen dat alleen al kosten. Een dmf voor een jtd was destijds 1400 euro alleen de dmf.
Je schrijft hier boven dat je naast het geratel vaker terug bent geweest met problemen, dat verklaart de starre houding. Niet dat ik het er mee eens ben, maar sommige garages hebben nog niet geaccepteerd dat het verkopen van 2e hands auto's professioneel gokken wat niet altijd in hun voordeel is.MartijnAbel schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:52:
[...]
Dat is dus ook een beetje mijn insteek. Het is een fantastische wagen met opties die je nauwelijks vind. De garage staat heel goed aangeschreven, dus denk ook echt wel dat ze het kunnen, alleen de starre houding vind ik zeer jammerlijk...
Een Luk vliegwiel kost bij de grossier gewoon dik 400 euro ex de btw inkoop.Mapro schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 18:58:
Zou voor rond de 500 aan onderdelen inschieten ongeveer dus 250 arbeid is ook 4 uur. Dmf is lang zo duur niet meer als 2a3 jaar geleden
Dat zal er ongetwijfeld mee te maken hebben inderdaad, maar de starre houding is er helaas al vanaf het begin. De werkplaatschef heeft namelijk tot 2x toe gezegd dat er niks te horen is, dus dat ze er niks aan gaan doen. Dat ik dan voet bij stuk hou, zal mij ongetwijfeld niet heel geliefd gemaakt hebben, maar ik sta volgens mij wel aardig in mijn recht.jadjong schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 19:11:
[...]
Je schrijft hier boven dat je naast het geratel vaker terug bent geweest met problemen, dat verklaart de starre houden. Niet dat ik het er mee eens ben, maar sommige garages hebben nog niet geaccepteerd dat het verkopen van 2e hands auto's professioneel gokken wat niet altijd in hun voordeel is.
[ Voor 53% gewijzigd door MartijnAbel op 09-07-2020 19:16 ]
Goed omschreven.jadjong schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 19:11:
[...]
Je schrijft hier boven dat je naast het geratel vaker terug bent geweest met problemen, dat verklaart de starre houden. Niet dat ik het er mee eens ben, maar sommige garages hebben nog niet geaccepteerd dat het verkopen van 2e hands auto's professioneel gokken wat niet altijd in hun voordeel is.
Ik snap je hoor, maar als je lange tijd op zoek bent naar een auto die op 99 van de 100 punten voldoet, dan ben ik idd wat volhardender dan anders.atomix9 schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 21:54:
Dit is allemaal herkenbaar. Zelf ook gehad met een Volvo. Auto is uiteindelijk 1x over de kop gegaan met de prijs (4000 euro) aan uitgaven onderdelen en uurloon. Had hem toen na 1 week meteen moet terugbrengen. Had me veel tijd , frustratie, geld en ellende bespaard.
Dit gaat je nog heel veel tijd en geld kosten zo, let maar op.
De enige wijze keuze is, auto teruggeven, koop ontbinden. Je bent inmiddels al bijna "in love" met je auto, dat is slecht voor je portemonnee en dat weet de garage ook!
Probeer af te stappen van de auto en in andere mogelijkheden te denken, regel tijdelijk een andere (huur) auto en ga opzoek naar wat anders. Echt.
Schromelijk overdreven joh, ja je zult nog wel meer kosten hebben komende jaren, wie niet, maar die extra uitgave nu ben je volgend jaar weer vergeten.MartijnAbel schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 21:56:
[...]
Ik snap je hoor, maar als je lange tijd op zoek bent naar een auto die op 99 van de 100 punten voldoet, dan ben ik idd wat volhardender dan anders.
Maar ik hou zeker wel een vinger aan de pols, dat station van bijna over de kop gaan, gaan we nooit bereiken, dan zou het totaal meer dan 20000 euro moeten kosten
Hoho, ik overdrijf nietpennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 21:59:
[...]
Schromelijk overdreven joh, ja je zult nog wel meer kosten hebben komende jaren, wie niet, maar die extra uitgave nu ben je volgend jaar weer vergeten.
Dat laatste zeiden ze bij mij ook, Is ook wel zo, maar dat wil je gewoon niet bij de aanschaf je nieuwe tweedehands auto. Ze zeggen je er niet bij wanneer het eindigt. De kosten blijven maar doorgaan.pennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 21:59:
[...]
Schromelijk overdreven joh, ja je zult nog wel meer kosten hebben komende jaren, wie niet, maar die extra uitgave nu ben je volgend jaar weer vergeten.
Keep you posted. Hopelijk morgen meer uitslag wat ze met mijn aanbod doen. Vertrouwens heeft inmiddels wel een behoorlijke deuk opgelopenatomix9 schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 22:05:
[...]
Dat laatste zeiden ze bij mij ook, Is ook wel zo, maar dat wil je gewoon niet bij de aanschaf je nieuwe tweedehands auto. Ze zeggen je er niet bij wanneer het eindigt. De kosten blijven maar doorgaan.
Je kan er behoorlijk op leeg lopen, dat geld had je ook bij de aanschaf kunnen doen voor een beter exemplaar bijvoorbeeld.
Ik hoop voor TS dat het allemaal goed komt! Gezien het verhaal zo, heb ik er weinig vertrouwen in.
Ik drukte me niet goed uit was niet naar jouMartijnAbel schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 22:04:
[...]
Hoho, ik overdrijf niet, ik reageer slechts op degene die een voorbeeld aanhaalde dat zijn Volvo over de kop ging. Dat zal mij niet zo snel gebeuren, niet met dit soort bedragen.
Die uitgave nu ben ik gelukkig heel snel weer vergeten, zolang de auto maar goed is.
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Ik snap je verhaal, ik drukte me klein beetje ruw uit dat ik het overdreven vond, excuus, maar welke Volvo had jij dan bv.? De S40/V50/C30 met 1.6 diesel? Die staan bekend om hun turbo's door verstopte oliekanalen, ik noem maar wat.atomix9 schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 22:05:
[...]
Dat laatste zeiden ze bij mij ook, Is ook wel zo, maar dat wil je gewoon niet bij de aanschaf je nieuwe tweedehands auto. Ze zeggen je er niet bij wanneer het eindigt. De kosten blijven maar doorgaan.
Je kan er behoorlijk op leeg lopen, dat geld had je ook bij de aanschaf kunnen doen voor een beter exemplaar bijvoorbeeld.
Ik hoop voor TS dat het allemaal goed komt! Gezien het verhaal zo, heb ik er weinig vertrouwen in.
Zat ook al aan zoiets te denken, maar zolang de garage geen enkele andere instantie/garage aan wil wijzen als onafhankelijk dan de Dekra, dan heeft het helaas weinig zijn. Heb ze toen zelf voorgesteld dat ik wel naar Carrec toe zou rijden, de garage van Klokje Rond, maar dat vonden ze maar niks omdat zij van mening zijn dat die een financieel gewin hebben bij wat ze zeggen...MAX3400 schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 22:15:
Neem eventueel contact op met https://ricafriesland.nl/ als dat een beetje in de buurt is van je; ze zitten ook hier in de buurt en staan best goed aangeschreven als tuner / expert. Allicht, maar puur een tip, kan je met je Volvo / klacht daar terecht voor een onafhankelijke analyse
Geeft niet hoor, kan wel wat hebben.pennywiser schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 22:15:
[...]
Ik snap je verhaal, ik drukte me klein beetje ruw uit dat ik het overdreven vond, excuus, maar welke Volvo had jij dan bv.? De S40/V50/C30 met 1.6 diesel? Die staan bekend om hun turbo's door verstopte oliekanalen, ik noem maar wat.
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Ja gelukkig wel
Het tegendeel heeft de auto inmiddels al bewezen.Zo op het oog een nette auto die goed onderhouden en bereden is door de vorige eigenaar.
In zo'n geval kun je jezelf al eens achter oren krabben toch? Als ik dit hele drama zo lees dan had ik de auto weer bij de garage op de stoep gezet en mijn geld laten terugstorten, dan maar wat minder opties.MartijnAbel schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:51:
[...]
Ik laat mij niet makkelijk pakken hoor, gelukkig niet. Ik wil alleen niet alles helemaal op scherp zetten omdat je deze variant die ik gekocht heb vrij weinig vind en al helemaal niet voor de prijs die ik betaald heb. Ontbinden is dan, zeker vervoerstechnisch gezien, verre van handig.
Dan zit ik met nog meer problemen namelijk
Gelukkig wel licht aan het eind van de tunnel! ik hoop dat je dan eindelijk een auto hebt waar je 100% tevreden mee bent. Mocht er alsnog iets mis zijn dan zou ik eerst langs een specialist gaan voor een keuring. Ongeacht of de verkoper dit accepteert als onafhankelijk lijkt het mij best goed voor je eigen gemoedsrustDit alles staat ook zwart op wit in de mail.
Eind volgende week hopelijk klaar en dan komen ze de auto hier omruilen
superhippe witte identicon
Thanks! Ik kan mij er dan wel in vast bijten ja haha.Retawsuna schreef op vrijdag 10 juli 2020 @ 14:13:
Niet dat ik zelf ooit een nieuwe auto heb gekocht maar dit verhaal is typisch een geval van 'met tweedehands koop je andermans ellende'.
[...]
Het tegendeel heeft de auto inmiddels al bewezen.
[...]
In zo'n geval kun je jezelf al eens achter oren krabben toch? Als ik dit hele drama zo lees dan had ik de auto weer bij de garage op de stoep gezet en mijn geld laten terugstorten, dan maar wat minder opties.
[...]
Gelukkig wel licht aan het eind van de tunnel! ik hoop dat je dan eindelijk een auto hebt waar je 100% tevreden mee bent. Mocht er alsnog iets mis zijn dan zou ik eerst langs een specialist gaan voor een keuring. Ongeacht of de verkoper dit accepteert als onafhankelijk lijkt het mij best goed voor je eigen gemoedsrust
+10 voor je doorzettingsvermogen trouwens
Ik vind het eigenlijk nog wel meevallen, nu koppeling en bakrevisie erbij geregeld. Het was het mij wel waard geweest. Mensen verwachten te snel een perfecte auto. Kosten en slijtage hou je altijd, calculeer dat in, niet een jaar na aanschaf, maar al voor de aanschaf.Retawsuna schreef op vrijdag 10 juli 2020 @ 14:13:
Niet dat ik zelf ooit een nieuwe auto heb gekocht maar dit verhaal is typisch een geval van 'met tweedehands koop je andermans ellende'.
[...]
Het tegendeel heeft de auto inmiddels al bewezen.
[...]
In zo'n geval kun je jezelf al eens achter oren krabben toch? Als ik dit hele drama zo lees dan had ik de auto weer bij de garage op de stoep gezet en mijn geld laten terugstorten, dan maar wat minder opties.
[...]
Gelukkig wel licht aan het eind van de tunnel! ik hoop dat je dan eindelijk een auto hebt waar je 100% tevreden mee bent. Mocht er alsnog iets mis zijn dan zou ik eerst langs een specialist gaan voor een keuring. Ongeacht of de verkoper dit accepteert als onafhankelijk lijkt het mij best goed voor je eigen gemoedsrust
+10 voor je doorzettingsvermogen trouwens
[ Voor 13% gewijzigd door pennywiser op 10-07-2020 15:16 ]
Uiteindelijk zijn er meer dingen vervangen onder garantie, maar alleen al die 2 dingen zijn mij wel de 1000 euro waard.pennywiser schreef op vrijdag 10 juli 2020 @ 15:09:
[...]
Ik vind het eigenlijk nog wel meevallen, nu koppeling en bakrevisie erbij geregeld. Het was het mij wel waard geweest. Mensen verwachten te snel een perfecte auto. Kosten en slijtage hou je altijd, calculeer dat in, niet een jaar na aanschaf, maar al voor de aanschaf.
[ Voor 15% gewijzigd door MartijnAbel op 10-07-2020 15:18 ]
Wat houdt deelrevisie in dan? Als een bak open is kan je overal goed bij en de lagers zijn het geld niet. Ik zou dit sterk afraden, alle lagers meepakken. Deelrevisie is ben ik bang voor hun een blanco cheque om het minimale te doen. Maar ik ben heel achterdochtig tav garages, het nut daarvan wordt mij elke keer weer bewezen.MartijnAbel schreef op vrijdag 10 juli 2020 @ 15:14:
[...]
Uiteindelijk zijn er meer dingen vervangen onder garantie, maar alleen al die 2 dingen zijn mij wel de 1000 euro waard.
Heb toen al gezegd tijdens de proefrit dat als we er nog 1000 euro tegenaan zouden moeten gooien, de auto nog steeds niet duur te noemen is.
Ik calculeer altijd al wat in, komt de klap minder hard aan
Auto is overigens ook bijna 7 jaar oud en 192000 op de klok, dus dat er uberhaupt wat aan zat te komen wist ik ook wel
Heb ze idd wel duidelijk gemaakt dat een gedeeltelijke revisie wel mag(doen bijna alle revisie bedrijven namelijk) maar dat alles zeer goed gecontroleerd moet worden. Als zich namelijk nog steeds dezelfde problemen voordoen als daarvoor, gaan we vrolijk verder waar we nu eindigen. Dat snapte hij dan ook wel
Denk je ook aan distributie ?MartijnAbel schreef op vrijdag 10 juli 2020 @ 15:14:
[...]
Uiteindelijk zijn er meer dingen vervangen onder garantie, maar alleen al die 2 dingen zijn mij wel de 1000 euro waard.
Heb toen al gezegd tijdens de proefrit dat als we er nog 1000 euro tegenaan zouden moeten gooien, de auto nog steeds niet duur te noemen is.
Ik calculeer altijd al wat in, komt de klap minder hard aan
Auto is overigens ook bijna 7 jaar oud en 192000 op de klok, dus dat er uberhaupt wat aan zat te komen wist ik ook wel
Heb ze idd wel duidelijk gemaakt dat een gedeeltelijke revisie wel mag(doen bijna alle revisie bedrijven namelijk) maar dat alles zeer goed gecontroleerd moet worden. Als zich namelijk nog steeds dezelfde problemen voordoen als daarvoor, gaan we vrolijk verder waar we nu eindigen. Dat snapte hij dan ook wel
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
Die hebben ze gelukkig gedaan voor verkoop.Hackus schreef op vrijdag 10 juli 2020 @ 15:25:
[...]
Denk je ook aan distributie ?
(10j-180dkm dacht ik bij D5)
In het geval dat je een auto koopt 'as is', geef ik je gelijk. In het geval dat je een goed onderhouden auto (met garantie!) koopt bij een goed aangeschreven garage, vind ik niet dat je voor of kort na aankoop rekening hoeft te houden met zulke kostenposten.pennywiser schreef op vrijdag 10 juli 2020 @ 15:09:
[...]
Ik vind het eigenlijk nog wel meevallen, nu koppeling en bakrevisie erbij geregeld. Het was het mij wel waard geweest. Mensen verwachten te snel een perfecte auto. Kosten en slijtage hou je altijd, calculeer dat in, niet een jaar na aanschaf, maar al voor de aanschaf
superhippe witte identicon
Ik denk dat het vooral aan de stugheid van de garage heeft gelegen. Zolang ik voet bij stuk hield wilden ze best wel iets mee bewegen gelukkig, maar het kost gewoon zoveel moeite dat ik wel 2x nadenk of ik er ooit weer een auto zou kopenRetawsuna schreef op vrijdag 10 juli 2020 @ 17:18:
[...]
In het geval dat je een auto koopt 'as is', geef ik je gelijk. In het geval dat je een goed onderhouden auto (met garantie!) koopt bij een goed aangeschreven garage, vind ik niet dat je voor of kort na aankoop rekening hoeft te houden met zulke kostenposten.
In dit geval ligt dit misschien ook wel aan het bedrijf in kwestie, het had bij een wat coulanter bedrijf een ander verhaal kunnen zijn.
(n=1: mijn V70 D5 van 11k had in de eerste twee maanden wat probleempjes. Brein van automaat, 1 verstuiver en accu zijn allemaal onder garantie vervangen. Werd geen seconde moeilijk over gedaan en vervangend vervoer was geregeld. Bij een auto van die prijs/leeftijd/kilometerstand had ik wel wat 'ellende van de ander verwacht', dat kwam ook uit. Vandaar gekocht met garantie bij een bedrijf met goede naam)
Nu weet je ook waaromMartijnAbel schreef op donderdag 9 juli 2020 @ 16:51:
[...]
Ik laat mij niet makkelijk pakken hoor, gelukkig niet. Ik wil alleen niet alles helemaal op scherp zetten omdat je deze variant die ik gekocht heb vrij weinig vind en al helemaal niet voor de prijs die ik betaald heb. Ontbinden is dan, zeker vervoerstechnisch gezien, verre van handig.
Dan zit ik met nog meer problemen namelijk
ATI X300 std @ 324/195 stable @ 432/283 @ 13202 3dmarks http://service.futuremark.com/compare?2k1=8575346
Kort samengevat zoals TS omschrijft: 'getik, geratel en een gigantische resonantie' valt m.i. niet onder een onschuldig bijgeluid maar is gewoon een defect.JDillinger schreef op zaterdag 11 juli 2020 @ 11:25:
Ik vind dat hier hard gereageerd wordt (“je moet nergens voor betalen”). Je koopt een tweedehands auto, dus dingen kunnen wat bijgeluid maken door slijtage. De garantie die je hebt is op functionaliteit. Als iets stuk is, dan moet het vervangen. Maar een bijgeluid, terwijl er geen merkbaar mindere performance is, valt daar (in mijn ervaring) niet onder. Ik vind het dus helemaal niet raar dat je hebt bijbetaald voor dat vliegwiel (want daar zit dua geen euvel, viel dus niet onder garantie, en je bent erop vooruit gegaan want nu zit er weer nieuw spul in).
Ook wat betreft die bak: geluid is irritant maar het werkt nog. Ik zou tevreden zijn als ik die 750 kan onderhandelen naar 500, en er dan voor gaan. Zou wel goed checken (bv door second opinion elders) dat de geluiden dan ook echt weg zijn, en checken of er niet nog andere euvels zijn die je niet hebt waargenomen (en waar je later dit jaar nog tegenaan loopt) - laat hiervoor bv uitgebreide aankoopkeuring elders doen).
Just my two cents..
superhippe witte identicon
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq