Ik heb ('opeens'?) altijd de header in beeld wanneer ik naar beneden scroll. Even gezocht in instellingen, en daar staat "Header weergave" toch echt ingesteld op "niet altijd in beeld". Is dit een bug of heb ik de verkeerde interpretatie van deze optie in gedachten?
Instelling:
/f/image/7nS6b4k5DUlENN6NRppfelnZ.png?f=fotoalbum_large)
Voorbeeld van de header die altijd in beeld is (bij scrollen naar beneden):
/f/image/Bi05XyI0KuOt8ylldwLcBsEI.png?f=fotoalbum_large)
Instelling:
/f/image/7nS6b4k5DUlENN6NRppfelnZ.png?f=fotoalbum_large)
Voorbeeld van de header die altijd in beeld is (bij scrollen naar beneden):
/f/image/Bi05XyI0KuOt8ylldwLcBsEI.png?f=fotoalbum_large)
O wacht, het kan inderdaad ook de zoekbalk zijn die opeens opvalt. Erg storend, en de notificaties klappen daardoor niet meer open wanneer je erop klikt (pas wanneer je weer omhoog scrollt)._JGC_ schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 15:10:
Blijkbaar is de zoekbalk verplaatst naar de header en is deze nu zo belangrijk dat deze altijd getoond moet worden. Vond het ook al vreemd.
In aanvulling daarop: de 4 knopjes voor wenslijsten, berichten, notificaties en landenkeuze blijven niet staan als je deze opent en naarbeneden scrollt.
[ Voor 86% gewijzigd door naitsoezn op 07-07-2020 15:22 ]
't Het nog nooit, nog nooit zo donker west, of 't wer altied wel weer licht