Meerdere SSL websites onbetrouwbaar

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ivorlandon
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 01-07 10:13
Beste Tweakers,

Als ik bepaalde SSL beveiligde websites open op mijn laptop, zoals bol.com, krijg ik de melding dat het certificaat niet te vertrouwen is. Dit is bij meerdere SSL websites zo. Op andere computers geeft hij deze melding niet. Ik heb de laptop geheel geüpdated en ook, als ik de laptop op een ander netwerk aansluit, laat hij de meldingen zien. Ook laat hij de meldingen zien in verschillende browsers, zoals Chrome en Edge. Op de laptop draait Windows 10.

Eerst kreeg ik eens een melding over verlopend certificaten toen mijn computertijd niet correct stond ingesteld, maar die staat nu goed.

Waar zou het nog meer aan kunnen liggen? Hopelijk heb ik de situatie helder uitgelegd. Als ik zoek naar dit probleem, kom ik uit op hoe websites zelf hun SSL certificaat kunnen bijwerken, maar dit ligt duidelijk bij de gebruiker.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Onbekend
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 23:13

Onbekend

...

Staat er nog een reden bij waarom deze niet te vertrouwen is?

Speel ook Balls Connect en Repeat


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • synoniem
  • Registratie: April 2009
  • Niet online
Het certificaat van bol.com is geldig van januari 2019 t/m januari 2021. De enige reden die ik kan bedenken is dat je computertijd eerst achterliep dus voor 2019 en dat die wellicht nu na jan 2021 staat ingesteld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Archie_T
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:35
Heb je misschien een proxy ergens ingesteld staan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JohanKupers
  • Registratie: Juli 2018
  • Niet online

JohanKupers

Würüm? Dürüm!

Of ergens een virusscanner die ook het SSL verkeer inspecteert met een eigen certificaat?

⛔ Trackers of betalen ⛔