Op woensdag 08 augustus 2001 22:02 schreef MrRudi het volgende:
[..]
Goede geluidseffecten die slecht klinken blijven toch slecht klinken?

[..]
Ehm...
Ik bedoel dus dat zeg maar dat de ene 'schreeuw' beter is dan de andere 'schreeuw'. Neem bijvoorbeeld het geschetter van de vechters in MK op de arcade (speel hem met Mame of zo)... dat gaat echt door merg en been. Sgijt eraan verder dat het 22Khz is... ik fantaseer verder wel dat het hele gevecht echt is, daar hoef ik in principe geen 44Khz sfx voor te hebben.
(Al zou ik er in deze tijd uiteraard raar van opkijken als je je sfx niet hoger in kon stellen dan 22Hkz

)
Ik kan me op GoT wel voorstellen dat je elke opmerking voor vijandigheid aanziet, laat ik dan even duidelijk zeggen dat niets wat ik zeg vijandig bedoelt is. Ik flame niet, ik scheld niet, ik zeik niet. Punt. Als ik dus zeg "of je luistert niet of je gelooft me niet" dan zeg ik dat om dat precies de indruk is die ik heb gekregen, en niet om je aan te vallen. In dit geval was dat omdat ik al meerdere malen had aangegeven waarom mijns inziens de PC geen goede vechtspellen heeft.
[..]
Ok da's dan duidelijk

Opmerking van de thread
[..]
Zoiets dacht ik ook al toen ik het typede...
Ik keek ernaar, en dacht..... "Wat heb ik nou weer getyped?"

Ik vind per definitie dat niets soepel kan draaien op een PC. Door de overkill aan power is dat meestal wel uit het zicht weg te moffelen, maar als ik naar de PC spellen kijk die ik speel dan kunnen die best 40 frames per seconde draaien, maar dat lukt nooit ELKE seconde, omdat er ooit, ergens, iets op de achtergrond gebeurt om een of andere vage reden (die windows heet).
[..]
Inderdaad..... nog zoiets he, je
moet je games uitbrengen (zeker in de eerste instantie) onder Windows, omdat dat nu eenmaal regeert momenteel. En doordat games blijven uitkomen voor Windows, blijft het nog eens aan de top ook.
*denk*..ik zou zeggen RTS...daar is de PC uitermate geschikt voor. Ook voor FPS is ie *meer* geschikt dan de gemiddelde console door betere en uitgebreidere besturingsmogelijkheden en pure rekenkracht.
[..]
Maar toch ziet het er niet gaaf uit als je met zoveel honder tanks een Harkonnen kamp komt binnen gekacheld, en de boel gaat ineens schokken. En dat terwijl het nog soepel draaide toen je alleen je eigen kampje in zicht had, met 10 units.
MK4 is de enige noemenswaardige (destijds) bij-de-tijdse 3D-vechter die ik kan bedenken, en die draaide 100% soepel op een minimale Pentium2. Het is dus echt te doen.
Wel was het lelijk, maar dat kwam omdat er met die rekenkracht niet meer van af kon (lijkt mij zo). Wellicht dat MK5 de eerste vecht-game wordt die vergeleken mag worden met games als Soul Calibur etc...
Laten we het hopen.
Ook mee eens, maar vergeet het maar. Als er geen verandering in koopgedrag komt verandert ook dit niet. 2000 en 2001 zover zijn rampjaren voor de indrustrie geweest. Elke publisher speelt op zeker, liever een Quake4 die zeker gaat verkopen dan een leuk nieuw spel waarbij je het niet zeker weet.
En wat nou als een game-bedrijf zo ongelooflijk uit z'n voegen barst van de poen dat ie makkelijk een groep coders bij elkaar kan schrapen om vette 2D-Arcade-games in elkaar te schroeven, zonder erover in te zitten of het misschien wel helemaal gaat floppen?
Dan heb je eigenlijk alleen nog maar de goede wil nodig.
Ik zag enkele maanden geleden trouwens wel een leuke 2D-shooter in TMF CyberNet. Moet je raden wat er gebeurde.... Het werd compleet de grond in geboord omdat 'de graphics uit de tijd' waren. Vette nonsens natuurlijk.... ze waren 2D... niet uit de tijd.
En die domme snol van een Tooske bepaalt dat dan zomaar eventjes... zo krijgen 2D-games natuurlijk geen kans he?
Ik ben er ook niet blij mee maar zo is het wel. hetzelfde met licenties, de helft van de spellen die ontwikkelaars zoals wij zouden willen maken willen publishers niet omdat ze niet gelicenseerd zijn. (Daarom krijg je wel Powerrangers, Spiderman, Wolverine, Barbie, Sesamstraat etc en niet vernieuwende spellen met eigen karakters) Dit verschijnsel heb je op de PC minder dan op consoles trouwens, handhelds zijn helemaal een ramp.
[..]
Dat zuigt inderdaad hard... het is gewoon bedroevend zoals commercie hele culturen, neen... werelden kan vergiftigen en om zeep helpen.

Ik ben blij dat er nog mensen rondlopen die weten wat videogames waren, en dat meen ik. Ik ben net zo'n ouwe hardcore videogamer als jij volgens mij en qua mening zitten we over games in het algemeen wel op dezelfde lijn. Alleen neig ik meer naar consoles dan naar PC volgens mij

[..]
Nee hoor, ik ben verzot op consoles. 'k Had een Nintendo 8bit, daarna een Snes (heb ik nog steeds, zal ik nooit wegdoen) en een halfjaar geleden heb ik van iemand een N64 overgekocht alleen maar om Zelda te kunnen spelen.
Er zaten ook nog een hele zooi andere games bij, die ik ook wel gaaf vond, dus ik kocht het hele zwikkie voor 700 dukus

. N64, 11 games, 4 controllers, rumble pack... staat allemaal op m'n bureau hier in m'n kamer. 'k Moet alleen nog een TV zien te regelen om het aan te sluiten
/me kan niet vredig sterven als hij niet alle Zelda's heeft uitgespeeld 
Zoals gezegd is het onvriendelijke in onze berichtenwisseling puur denkbeeldig

, ik neem het meerdere malen "jonge" in je reactie toch ook niet aan als zijnde denigrerend of beledigend?
Ok dan

Het grote nadeel van ICQ, IRC en Forums is dat de intonatie van hoe iets bedoelt is nooit duidelijk te maken is, in mijn geval dus: niet onvriendelijk. Ok?

Ok dan