mac migratie-assistent werken met beide?

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dellete
  • Registratie: Juni 2019
  • Laatst online: 07-09 21:26
Hallo,

Ik heb een MacBookPro en een iMac. Graag zou ik op termijn vooral op mijn iMac willen werken, maar kan ik na het kopiëren van de migratie-assistent dan met beide systemen werken met dezelfde documenten, apps, …? Dan zijn dit 2 identieke systemen die los van elkaar staan?

En als dit zo is, kunnen de systemen gesynchroniseerd worden? Indien ja: werkt dit vlot?


Hopelijk niet te veel vragen in 1x, alvast bedankt!

Groet!

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sypie
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Ja, wanneer je Migratie-assistent aan het werkt hebt gezet heb je 2 gelijke systemen. Daarna kun je op beide machines werken maar zul je verschillen gaan creëren. Wil je dat niet, en wil je alles synchroon houden, dan zul je bijvoorbeeld alles via Migratie-assistent moeten overzetten en daarna een cloudoplossing gebruiken voor de bestanden waar je mee werkt.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • LanTao
  • Registratie: Juni 2008
  • Niet online
iCloud werkt best goed voor synchronisatie na de migratie.

Je kan dat per applicatie doen maar dan moet je met de hand documenten opnieuw saven; je kan ook
System Preferences -> iCloud -> iCloud Drive -> Desktop & Documents Folders
aanvinken op beide computers.

Let op dat standaard maar 5GB opslagruimte hebt. Extra ruimte is marktconform geprijsd maar kost wel wat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 17:06

nelizmastr

Goed wies kapot

Neem het €1 per maand iCloud abonnement en je hebt 50GB voor je documenten in iCloud Drive, daar werk je voortaan in. Er is geen andere weg (zonder een cloud dienst) om je systemen gelijk te houden qua documenten e.d.

I reject your reality and substitute my own