Deze heb ik ooit gehad. Ik was er erg tevreden over. Mooi beeld en goed geluid. Mooi design.
productreview: Sony KDL-32W705B Zwart review door Bruin Poeper
Omdat hij niet de goede DVB-T2 tuner had (voor gratis digitenne) heb ik hem helaas moeten verkopen.
Een nieuwe Sony
pricewatch: Sony Bravia KDL-32WD759 Zwart was zomaar €150 duurder en het design minder (ipv mat alu lijst had hij nu plastic met chroom biesje, en grovere voet).
Omdat de uitstraling goedkoper was zou de beeld- en geluidskwaliteit ook minder kunnen zijn zo twijfelde ik.
Ik heb daarom deze gekocht, die was érg goedkoop en had alle mogelijkheden die ik zocht.
pricewatch: Philips 32PFS6402 Zilver
De TV heeft kwa mogelijkheden niet teleurgesteld. Hij ontvangt alles: DVB-T2, -Sat, -Cable, Netflix, SmatTV, NLziet, etc. De HDMI doet het goed met mijn AVreceiver.
Vooral minder tov de vroegere Sony is het geluid, en er is geen analoge uitgang om betere speakers aan te sluiten. Je kunt wel het geluid digitaal doorsturen naar HDMI, Optisch of Bluetooth. De luidsprekertjes bij Philips werken matig omdat ze nogal open zijn opgehangen en de rammelende achterplaat heeft veel ventilatiesleuven.
Bij Sony zitten ze meer (of helemaal?) opgesloten zodat er minder rammeltjes zijn. Sony kan met minder koeling-ventialtiesleuven toe omdat de voeding een apart los deel is (zoals bij een laptop).
Het beeld is ook minder dan dat van de oude Sony. Sony had hoger contrast, en overdag was het kraakhelder beeld.
Dus de Philips is goedkoper maar kwa beeld+geluid een klasse minder.
De electronica van de Philips is wel dik voormekaar, heb er niks over te klagen. Misschien kan hij wel meer dan de nieuwste Sony Bravia kdl-32wd759 (welke ik niet getest heb).
De afstandsbediening van de Sony vond ik prettiger. Die van Philips is niet te bedienen als hij op tafel ligt omdat hij wiebelt op de ronde achterkant, en op een of andere manier ligt hij altijd achterstevoor in mijn hand als ik hem oppak.
[
Voor 12% gewijzigd door
Bruin Poeper op 07-05-2020 12:43
]