Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.
Hier al de vierde blender in een paar jaar tijd durfde op een gegeven moment niet goed meer wéér een nieuwe te kopen, want welke koop je dan? Maar de Magimix is tot nu toe inderdaad het beste en zelfs de enige "overlever" waar we nog veel plezier van hebben. Ik heb hier twee blenders op zolder liggen waarvan de motor nog prima is, maar de plastic kan van kapot is. Een plastic kan is eigenlijk wel een grote no-go vind ik, vuil kwam ook op plekken waar je het niet meer uit kreeg.Pompi schreef op donderdag 9 april 2020 @ 14:56:
Ik gebruik mijn Magimix blender al jaren zonder problemen. Wat ik ook fijn vind is dat je het onderplaatje en messen lus kan halen van de glazen huls, zodat het glas gewoon in de afwasmachine kan.
https://www.magimix.nl/pr...er-Blender/Power-Blender/
Doe je er ook niet te veel in of vraag je er te veel van door hem te lang te laten blenden?
Twee zomers geleden een Bosch blender gekocht, met een praktische glazen kan, daarvan begon de motor al snel te stinken en was dus doorgebrand eigenlijk zelfs ruim(!) binnen garantie. Ik ben echt voorzichtig geweest met dat ding maar dat mocht niet baten. Volgens de specificatie zou het ding ijs kunnen vermalen, maar ging dus kapot.
Nu heb ik dus een Magimix blender en eigenlijk is alles goed aan dit apparaat, krachtig, degelijke behuizing én een goede kan, ze bestaan dus wel. Wij maken smoothies met deels bevroren fruit, dus het apparaat heeft wel wat te verduren. En inderdaad deze is ook heel goed schoon te maken, alles kan uit elkaar. Wat ik ook een pluspunt vind zijn de automatische programma's die onze eerdere blenders niet hadden. Maar je moet inderdaad bij elke blender voorzichtig en gedoseerd spul in de kan gooien, anders sloop je het.
Deze hebben wij nu en is dus inderdaad een aanrader:
Pagina: 1

:strip_exif()/f/image/J2nbfMf6BAEJ76kU2Ej9tMwS.jpg?f=fotoalbum_large)