Toon posts:

Glasvezel aansluiting is zoek (please help)

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Verwijderd

Topicstarter
Sircuri schreef op woensdag 8 april 2020 @ 22:26:
Lijkt me toch dat de woningcorporatie wel moet weten hoe de huizen technisch in elkaar steken. Zijn er geen leidingtekeningen van de woningen? Is die buis voor de glasvezel later aangelegd of al tijdens de bouw?
Waar zou de leiding in theorie vandaan moeten komen? In een apartementen complex verwacht ik een technische ruimte waar dit soort zaken allemaal bij elkaar komen. De glasvezel van je buren moet ook ergens het pand binnenkomen toch?

Ik vind het een beetje een vreemd verhaal.
Ik kom dankzij jou en NielsFL op het idee om inderdaad naar mijn gemeente te bellen voor een leidingtekening van het pand indien het bij hun bekend is. Verder is de buis later aangelegd, de woning zelf is in 1990 gebouwd en de tube is geplaatst in 2007 volgens een stikker van het bedrijf XMS die nu niet meer bestaat. In theorie zou de buis/tube uit mijn bergingsruimte komen maar ik heb zelf niets gevonden en ook de monteur van Reggefiber die na lange speurtocht heeft opgegeven.

Ik weet niet of je iets hebt aan een afbeelding. Maar zo ziet het eruit https://ibb.co/hyP4pSN

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/44IXH8gYjqClC-jvKLy779qgHeU=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/asVHJdkq0xfEBxTDS3DBuQPy.jpg?f=fotoalbum_large

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb inmiddels bouwtekeningen ontvangen maar ook daarop kan ik niet zien waar alle leidingen zou moeten gaan lopen. Ik gok dat de monteur bij Type 7 moet gaan zoeken op de plattegrond? Ik snap zelf niets van de achtergrond en al die tekeningen.

Ik kan ook nergens een 'legenda' vinden met wat al die icoontjes betekenen. Vrijdag heb ik een afspraak met de monteur, en als hij dat buisje weer niet vind, vraag ik hem vriendelijk om het gewoon af te monteren in mijn bergingsruimte. Want dit is hopeloos zoals je kunt zien en lezen.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/a4aEI3-FQFy8tI0FNqM_bkL9ZFo=/800x/filters:strip_exif()/f/image/pUeORErs3JlpGiVSHt11aJxA.png?f=fotoalbum_large
Pagina: 1