Affiliate links?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • WhatsappHack
  • Registratie: Mei 2011
  • Niet online
Vraagje uit interesse hoe dit reglementair zit. Is dit niet eigenlijk gewoon hetzelfde als linken naar affiliate links? (Die op zichzelf verboden zijn hier tenzij dat veranderd is?)
3x3 in 'plan: NordVPN: “Wij blijven trouw aan ons 'no logs'-beleid”'

Er zit een tussenstap tussen, namelijk eerst linken naar “vpnconsult.nl” en van daaruit zijn vervolgens alle links affiliate links... 3x3 lijkt zelf de eigenaar van die site te zijn. (http://nl.allreadable.com/e893gTqb) Daarom vroeg ik me af hoe dat zit, want zou dat niet een loophole in de regels zijn?

Hoe moet je dat zien?
Of waren affiliate links tegenwoordig toegestaan? Ben ff vergeten hoe dat zat na wat wijzigingen aan oa TweakBlogs. :)

[ Voor 8% gewijzigd door WhatsappHack op 03-04-2020 16:46 ]

Geen quote of mention @WhatsappHack? Dan niet raar opkijken als je geen reactie krijgt. ;)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dirk
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01:54

Dirk

Coördinator frontpagemoderatie
Referrals zijn niet de bedoeling, ook niet via derde partijen, maar ik zie hier geen bewijs dat hij eigenaar van die site zou zijn?

All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WhatsappHack
  • Registratie: Mei 2011
  • Niet online
Dirk schreef op vrijdag 3 april 2020 @ 17:47:
Referrals zijn niet de bedoeling, ook niet via derde partijen, maar ik zie hier geen bewijs dat hij eigenaar van die site zou zijn?
Ah top, dat was wat ik me afvroeg. :)

Oh het is ook geen hard bewijs. Het viel me op dat ie enkel naar één en dezelfde site linkt, hij volgens z'n profiel Maarten heet en de eigenaar van die site waar hij exclusief naar linkt toevallig ook Maarten heet... Nu zijn er wel meer Maarten's en vast ook meer Maarten's die geïnteresseerd zijn in VPN's; er is dus geen hard bewijs of iets dergelijks, maar vond 't dusdanig interessant dat ik me afvroeg ALS dat zo zou zijn wat dan het reglement er over zegt. :) Die vraag is beantwoord. :P Waarvoor dank. :)

[ Voor 7% gewijzigd door WhatsappHack op 03-04-2020 19:06 ]

Geen quote of mention @WhatsappHack? Dan niet raar opkijken als je geen reactie krijgt. ;)