Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

CoD Warzone | Lightroom

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • MetalG
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 09-04-2024
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?

Ik zou wat willen gamen op mijn LG 34UC99-W 34, met name CoD Warzone, verder doe ik ook veel Lightroom foto bewerking (privé, niet professioneel). Ik doe alles nu op een Dell 5591 opzich geen slecht toestel, maar lightroom is log en zwaar, CoD draait vierkant. :)

Wat mag het systeem gaan kosten?
750 a 1000 euro (max 1000 echt wel).

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
- Samsung SSD 960 PRO
- LG 34UC99-W 34 ( USB-C en DisplayPort )
- Mijn laptop hangt aan de USB-C, dus graka met DisplayPort is ok)

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
- alle andere hardware :))

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
Naar welk merk gaat je voorkeur uit? Kun je vertellen waarom? Sta je open voor andere merken? Zet hier neer wat je zelf al hebt gevonden.

Het mainstream systeem leek mij op zich wel ok, het is nu wel bijna april, dus ik dacht misschien zijn de meningen al anders.

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Niet onmiddelijk

Ga je overklokken?
Nee

Wat verwacht je van ons?
De laatste en eigenlijk belangrijkste vraag: Vertel hoe we je kunnen helpen met het maken van je keuze. Wil je het nieuwste/snelste/beste/mooiste systeem dat je je maar kunt wensen binnen je budget, of speelt geld geen rol? Wil je weten of/hoe je je build moet aanpassen om aan de gewenste doelen te kunnen voldoen? Of wil je de kosten gewoon zoveel mogelijk terugbrengen en zo veel mogelijk bang-for-buck krijgen?


As much bang for the buck!

https://azerty.nl/basket/...pOjE7aToxNTkzMzEyO2k6MTt9

Ik heb er deze van gemaakt, alleen lees ik dat die kaart 700 watt nodig heeft, en mn voeding maar 550 is. Al zie ik dat die kaart overal zo voorgesteld wordt in combo met een voeding van 550.

[ Voor 12% gewijzigd door MetalG op 26-03-2020 16:41 ]

Alle reacties


  • Ndrenth
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 31-07 20:26
alleen lees ik dat die kaart 700 watt nodig heeft, en mn voeding maar 550 is. Al zie ik dat die kaart overal zo voorgesteld wordt in combo met een voeding van 550.
Volgens mij heeft de 5700 XT geen 700W nodig hoor. Er vanuit gaande dat je voeding kwalitatief goed is zou voor dit systeem volgens mij 450/500W PSU ook volstaan.

pricewatch: BitFenix Whisper BWG450M

of als je 550W wil
pricewatch: Corsair RM550x (2018) Zwart