Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

All in one pc

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • DKSR
  • Registratie: Maart 2020
  • Laatst online: 13-08 19:24
hallo, wij willen een all in one pc kopen en onze keus is gevallen op 3 verschillende. Wie kan ons adviseren wat de beste keuze is?

We zullen er voornamelijk wat op internetten, mailen. En mijn partner werkt 1x in de week thuis. Verder slaan we wat fotos op maar geen gaming etc

Gelieve niet met andere opties komen. Wij hebben nog een te goed van de wehkamp dus willen hem daar ook bestellen

https://www.wehkamp.nl/ac...in=wishlist_product_image

https://www.wehkamp.nl/hp...in=wishlist_product_image

https://www.wehkamp.nl/ac...ll%20in%20one&type=manual

Alle reacties


  • Wintervacht
  • Registratie: December 2016
  • Laatst online: 07-08 10:04

Wintervacht

☉ ‿ ⚆

Voor internetten en emailen zijn ze stuk voor stuk gruwelijk veel te duur. Kan dat niet net zo goed op een tablet?
En ik weet niet wat 'thuiswerken' precies inhoudt, maar als het gaat om simpele tekstverwerking o.i.d. is een tablet ook al meer dan voldoende.
Ik zie dat de goedkoopste all-in-one bij Wehkamp nog 800 euro is, als het echt strikt noodzakelijk een all-in-one moet zijn zou ik die pakken, en dan nog is het veel te veel geld voor het beoogde doel.

Weet een beetje van veel dingen en veel van een paar dingen.


  • Nat-Water
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 13:37
Nummer 3 heeft een hele kleine schijf. Ik zou nummer 2 pakken, die heeft een mooi 1440p scherm en een nieuwere CPU.

Balls have got to be one of the oldest toys. They've been round for a long time.
Gloria patri furnituribus In nomine IKEA!


  • DKSR
  • Registratie: Maart 2020
  • Laatst online: 13-08 19:24
Bedankt voor jullie eerlijke antwoorden. We willen graag een all in one pc omdat we het erg mooi en toch nog een tegoed van 1000 hebben bij de wehkamp.

Verwijderd

Eerste valt af door de lage resolutie 1920x1080 voor een 27"scherm.
Derde valt af door slechts 24", kleine opslag en door die dingen is ie eigenlijk (veel) te duur.

=> De tweede zou ik ook doen. Wel weinig keus. :)

  • tollo71
  • Registratie: Augustus 2002
  • Niet online
Afhankelijk van waar je hem neer gaat zetten (is de achterkant "in het zicht"?) kun je wellicht ook een los scherm met daarachter, aan het scherm vast, een Intel NUC overwegen.
Veel meer keuze, ook bij Wehkamp, meer waar voor je geld en een stuk flexibeler.
Pagina: 1