Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Dell XPS 15 zakelijk vs thuisgebruik

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • Peatsmoke
  • Registratie: Januari 2005
  • Niet online
Omdat ik niet zou weten waar ik deze kennis anders zou kunnen delen en het betrekking heeft op de aankoop van nieuwe laptops, doe ik het hier.
In mijn zoektocht naar een nieuwe laptop, viel mijn oog op de XPS van Dell. Iedereen die wel eens op de website van Dell heeft gezocht, weet dat dit een behoorlijke uitdaging is en het is opvallend hoe snel aanbiedingen komen, gaan en weer terugkomen.
Uiteindelijk had ik een keuze gemaakt in het zakelijk deel vd website, waarna ik de bestelling verstuurde. In het bestelproces moest ik een bedrijfsnaam invullen, maar geen BTW- of KvK-nummer. Nadat ik de laptop besteld had en de bestelling bevestigd was, ontdekte ik pas dat bij de prijzen in het zakelijk deel, vermeldt staat dat de prijs exclusief BTW is. Toen ik echter de factuur kreeg, bleek dat de prijs op de factuur gewoon €360 lager is dan de prijs die op de website staat. Met de 21% BTW die netjes op de factuur staat, kwam ik dus gewoon uit op de prijs zoals in het zakelijk deel vermeldt staat.

Of het nu een fout is, eenmalig of wat dan ook: het is opmerkelijk. Een XPS 15 die normaal €2700 kost, wordt met korting in het thuisgebruik deel voor €2400 aangeboden, maar in het zakelijk gedeelte kost exact dezelfde laptop €2070. Dat scheelt toch ruim €630 tov de 'normale prijs' of €330 tov de prijs op het gedeelte voor thuisgebruik. De kortingen lopen vandaag af, dus doe er nog snel je voordeel mee! _/-\o_

XPS15 voor thuis
XPS15 voor werk

Alle reacties


  • --WaaZaa--
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 18-11 23:04
De zakelijke prijs is exclusief BTW.

prutsert


  • Peatsmoke
  • Registratie: Januari 2005
  • Niet online
--WaaZaa-- schreef op maandag 23 maart 2020 @ 14:47:
De zakelijke prijs is exclusief BTW.
Heb je de openingspost gelezen? ;)
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/ZzRZ-YuWvgH8VKHAQrZcR-9_hjc=/f/image/dLJ1tzzCqqBZ2O72W4xrpZOA.png

[ Voor 22% gewijzigd door Peatsmoke op 23-03-2020 14:54 . Reden: factuur bijgevoegd ]