Toon posts:

Wired speaker voor iPhone & iPad

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Verwijderd

Topicstarter
-

[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 10-03-2021 21:21 ]

Alle reacties


  • Cass Casey
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 22:27
Meeste bluetooth speakers hebben ook wel een normale line-in. Koop of maak een male/male mini-jack kabeltje (en eventueel een verloopkabeltje naar lightning voor nieuwere iphones) et voilá.

Ik heb zelf een Bose Soundlink Mini. Komt best geluid uit. Voor een cursuszaal in elk geval voldoende (waar ik hem o.a. voor gebruik). Wel klein (maar zwaar). Als je groter wilt, zijn er zat actieve speakers te vinden met een line-in. Of is dit wat voor je? https://www.ikea.com/nl/n...lankspeaker-wit-30435204/

The sausage is a meat-based vegetable substitute for cucumber.


Verwijderd

Ik ben zelf erg tevreden over deze pricewatch: Edifier R1850DB veel aansluitmogelijkheden, goed geluid en eventueel nog uit te breiden met subwoofer. Vaak in de aanbieding bij Ibood en dergelijke websites.

Verwijderd

Topicstarter
-

[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 10-03-2021 21:21 ]