Hardhouten eiken vloer behandelen door professional

Pagina: 1
Acties:

  • CryptoNL
  • Registratie: December 2017
  • Laatst online: 08:18
Bij de aanschaf van een woning hebben wij deze vloer cadeau gekregen. Dit is een dikke hardhouten vloer die wij willen laten behandelen (schuren, opnieuw lakken etc). Nu wil ik eigenlijk iemand laten komen om te bepalen of het nog de ''moeite'' is om het te laten uitvoeren (ga er wel vanuit) en het ook direct laten uitvoeren.

Waar kan ik het beste kijken voor zo iemand? Werkspot, Marktplaats? Liever niet. Betaal liever wat euro's meer voor vakwerk. Zijn er speciale websites voor dit soort werkzaamheden waar je de specialisten kunt vinden? Van vloeren hebben wij namelijk 0,0 verstand.

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/122/454/569_1440.jpg

SiberischeHusky Shepsky


  • Axente
  • Registratie: September 2015
  • Laatst online: 09-05-2022
Misschien in je kennissen kring vragen? Zelf heb ik bij een specialist gewerkt en je merkt toch dat het hier om mond op mond reclame gaat voor deze vaklui. Ik zou werkspot afraden persoonlijk. Diegene die je wil hebben hebben het te druk om hier te adverteren en niet nodig.

  • TDB
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 08:08

TDB

waar woon jij? In de buurt van H'sum/Bilthoven ken ik een goede zaak. Zelf ook mijn houten vloer door laten doen.

PSN: TDBtje


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Erick81
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 10-05 15:42
Zelf ben in net verhuisd, nieuwe huis ligt ook een houten vloer. Deze laten schuren en in de olie laten zetten door de lokale vloer specialist, kostte ons 23,50 per m2. Zou het zeker door een vakman laten doen en niet door een beunhaas van werkspot of iets dergelijks, zou zonde zijn als de vloer verpest zou worden.

In ieder dorp/regio denk ik dat er wel een vakman te vinden is, google is je grote vriend en ervaringen zijn vast ook wel te vinden.

Let wel op na het oliën van de vloer dat de olie goed ingetrokken is voordat je allerlei dingen gaat doen in huis, op je sokken eroverheen lopen is niet zo'n probleem, maar wij zijn iets te vroeg begonnen met het plaatsen van plinten. Beetje stof wat hier bij vrij gekomen is, is de vloer ingetrokken. Is er wel weer uit gekomen met fijn staalwol en een beetje olie, maar blij word je er niet van.

  • erdejee
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 04-01-2024
Wij hebben dat ook laten doen door een gespecialiseerd bedrijf, goede ervaringen mee: Wando Parket in Zoetermeer. Maarja, moet dan maar net in de juiste regio zijn, he.

  • CryptoNL
  • Registratie: December 2017
  • Laatst online: 08:18
Zuid-West Brabant zoeken wij iemand :)

SiberischeHusky Shepsky


  • Tens
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 07:51

Tens

No 24 hours, no 3 or 100 days.

zeker dat de vloer gelakt is, en niet geolied? Een geoliede vloer schuren is vaak niet nodig.

if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor


  • CryptoNL
  • Registratie: December 2017
  • Laatst online: 08:18
Niet zeker @Tens en ook geen verstand ervan om eerlijk te zijn.

SiberischeHusky Shepsky


  • CappieL
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 11-05 14:01
@CryptoNL ik heb goede ervaring met Rotinka uit Maassluis.
Hebben bij mij eikenhouten vloer gelegd, maar doen ook veel onderhoud.

[ Voor 28% gewijzigd door CappieL op 27-02-2020 09:47 ]


  • CryptoNL
  • Registratie: December 2017
  • Laatst online: 08:18
@CappieL Thanks. Wat kost het ongeveer bij hun?

SiberischeHusky Shepsky


  • CappieL
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 11-05 14:01
CryptoNL schreef op donderdag 27 februari 2020 @ 09:49:
@CappieL Thanks. Wat kost het ongeveer bij hun?
Dat weet ik zo niet, maar na een telefoontje weet je meer.
Heb je enig idee hoe dik je vloerdelen zijn? Afhankelijk van welke kleur je uiteindelijk wil (en of er oneffenheden uit je vloer geschuurd moeten worden) kan er gekeken worden hoeveel eraf gehaald moet worden.
Dit zal weer invloed hebben op de prijs (en aantal m2 natuurlijk)

  • Rensjuh
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 07:05
Wij hebben boven ook een houten vloer liggen en mijn ouders hebben beneden een houten vloer liggen.
Bij mijn ouders is ie geloof ik al eens geschuurd en gelakt, bij ons nog niet, de vloer ligt er ook pas +/- 5 jaar in.

Dit alles is (naar alle tevredenheid) gedaan door Comfort Parket uit Oss.
Heb echter geen idee van prijzen...

PV Output


  • Misanthropia
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 08:23
Vanaf begin april zit ik in zuid-oost brabant en heb deze vloer liggen.

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/122/698/703_1440.jpg

Gaat misschien donker uitvallen met donkerdere gordijnen.
Inrichting op de foto is van de oude bewoners.

Dit topic ga ik volgen.

[ Voor 9% gewijzigd door Misanthropia op 27-02-2020 10:42 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • sypie
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
De gemiddelde parketteur doet ook schuurklussen er bij of kan je een adres geven van iemand die ze aanbevelen.

  • fender89
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 07:17
Niet in jouw regio, maar zelf heb ik goede ervaringen met https://www.ericsmeets-parket.nl/ (zuid limburg)
Bellen voor advies kan altijd natuurlijk ;-)

Onze parket vloer is in 2013 ook geschuurd (incl. V-groef, wat een keuze is (meerprijs) en ge-olied.

Regulier onderhoud doen we zelf met producten van Osmo.
Dweilen met Osmo Wisch-fix en 1 a 2 x per jaar , naar gelang we tijd en zin hebben ;-) ) behandelen met vloeibare onderhoudswas ( https://osmoshop.nl/produ...-onderhoudswas-wisch-fix/ )
(gewoon met een doek uitwrijven over de vloer)

Spullen zijn zuinig in gebruik. Wij doen er minimaal 2 jaar mee.


Tot heden ziet de vloer er vrijwel nog als nieuw uit. (* uiteraard krijg je slijtage plekken alwaar de vloer het meeste belast wordt. Meestal richting de keuken/eettafel ;-) )

  • mierenfokker
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 13-12-2024
Gewoon idd bij een parketboer aankloppen in de buurt..

  • TheGhostInc
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
CryptoNL schreef op donderdag 27 februari 2020 @ 09:20:
Waar kan ik het beste kijken voor zo iemand? Werkspot, Marktplaats? Liever niet. Betaal liever wat euro's meer voor vakwerk. Zijn er speciale websites voor dit soort werkzaamheden waar je de specialisten kunt vinden?
Werkspot.

Uit eigen ervaring weet ik dat er genoeg vakmensen op werkspot zitten.
Ik had exact dezelfde klus, op werkspot, werk uitgevoerd (naar tevredenheid voor een scherpe prijs), komt de buurman later:
'Hé, die mannen hadden het bij ons x jaar geleden ook gedaan'.
Dus als ik het de buurman had gevraagd had ik dezelfde mannen gekregen.
De lokale mensen met hun winkeltje en mooie verhalen begonnen met bedragen die 2x zo hoog lagen. En dan hadden ze ook nog geen tijd.

Werkspot is ook voor vakmensen een mooie bron van opdrachten. Kosten vallen mee en ze kunnen voor de voor hun interessante opdrachten gaan.

  • Biatch
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 23-04 22:33
CryptoNL schreef op donderdag 27 februari 2020 @ 09:42:
Zuid-West Brabant zoeken wij iemand :)
Esco vloeren in Breda. Top zaak, hebben wij nu 1,5 jaar een vloer van liggen die zij ook behandeld hebben.
Zij doen ook in opschuren / nabehandelen.
Pagina: 1