• Mistraller
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 18:04
Er is al heel wat geschreven en gepost over de opslaglocatie van whatsapp, ik weet dat je het niet in whatsapp zelf kunt regelen, en dat je met rooten heel wat kunt oplossen.
Ook de adoptable storage feature ken ik, en ik weet dat samsung dat niet toestaat.
Maar wat ik niet goed snap; is dat op mijn huawei p20 lite de whatsapp multimedia gewoon naar SD gaat (zonder dat ik het kaartje opnieuw heb geformatteerd oid), en om de samsung A3 (2017) van mijn vrouw niet. Je kunt op dat toestel de storage niet aanpassen of zo.
Alle juichende websites over het "je kunt sd kaartjes toevoegen" ten spijt... speelt Whatsapp hier nu gewoon onder 1 hoedje met samsung of zo? De storage loopt nu steeds vol omdat ze van alle groepsapps van school en sportclubs steeds batterijen aan foto's en filmpjes krijgt.
Dus als er nog iemand een gouden tip heeft hoe die internal memory usage in toom te houden....Wordt er nu gek van; mijn telefoon is weer vol, kan je even meehelpen om op te ruimen 8)7

NB: Sorry als dit al ergens beschreven mocht zijn, maar er is zoveel dat ik tussen de bomen het bos niet meer zag.

My solar panels | Soladin loggen? | Strava
---------------
Gemak dient de mens, moeite dient de mensheid.