Geforce 1 of G400?

Pagina: 1
Acties:

  • Wimo.
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20:15

Wimo.

Shake and Bake!

Topicstarter
Ik momenteel een celeron 2 566@850 en ik wil mijn oude viper v550 vervangen.. Nu heb ik de keuze tussen een asus v6600 Deluxe (dus met tvout+bril ed.) of een matrox g400.. welke kan ik beter nemen? Ik heb een IIyama 17'' monitor.. Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Verwijderd

Voor games zou ik de GeForce nemen, zou alleen een DDR versie nemen, niet de Deluxe (met al die ongein die je uiteindelijk niet gebruikt). Als je een goede beeldkwaliteit wilt (2D) moet je de G400 nemen, is in games iets sneller als een TNT2.

Verwijderd

Als je niet veel games speelt neem dan de G400 want dat beeld kan geen enkele andere kaart leveren. In 3d is hij niet alleen niet zo snel.

Speel je dus wel veel games (3d) neem dan die geforce.

  • Wimo.
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20:15

Wimo.

Shake and Bake!

Topicstarter
Ik heb nu momenteel de v6600 hier.. geleend van een vriend van me.. die 3dbril is gewoon waardeloos.. dus ik denk dat ik dan het beste voor een geforce 2 mx kan gaan? Ik heb een abit bf6 mobo..