Toon posts:

Bitlocker probleem

Pagina: 1
Acties:
  • 172 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Mijn vraag
...
in het kort:
Ik heb een fout gemaakt en bitlocker geinstalleerd op een externe harde schijf zonder iets op te slaan. wordt er iets op de computer opgeslagen of kan ik ergens iets in de computer vinden waarmee ik weer toegang tot de schijf kan krijgen?
...

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 01:34

br00ky

Moderator Harde Waren
Welkom op het forum. Je vraag hoort thuis in Privacy & Beveiliging. Een koud kunstje om hem daar heen te verplaatsen, maar in dit geval doe ik dat niet omdat je topic nog niet compleet is.
Je noemt geen besturingssysteem en ook de exacte situatie is onduidelijk. Je hebt al data op de schijf staan en nu per ongeluk bitlocker geactiveerd zonder het paswoord te onthouden?

Let bij het aanmaken van een nieuw topic op Het algemeen beleid #verbodenhacken. Je helpen met een per ongeluk gelockte schijf gaan we je niet mee helpen.

Dit topic is gesloten.