Vraag


  • Megatron7591
  • Registratie: December 2015
  • Laatst online: 28-04-2024
Ik zoek een?
Ik ben voor mijn vader op zoek naar een budget smartphone met een zo goed mogelijke camera, die 2-3 jaar mee kan en een degelijke accu (minder harde eis). Voor de rest wilt hij dat het gewoon een allround goede telefoon is voor die prijsklasse. De camera is belangrijk, maar de prijs/kwaliteit verhouding net zo.

Wat is je budget?
Rond de €200. Rond de €250 is ook nog acceptabel als de smartphone een erg goede prijs/kwaliteit en/of camera heeft voor die hogere prijs.

Ik wil het apparaat gaan gebruiken om ......
Hij gebruikt de mobiel vooral voor whatsapp, internet, lezen, zo nu en dan een licht spelletje (sudoku's, etc.) en om foto's te maken van kleine objecten. Zware specs zijn dus niet nodig, maar wel zodanig dat die future proof is.

Wat heb je zelf al gevonden?
  • Samung Galaxy A50
  • Xiaomi Mi A3
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro
  • Xiaomi Mi 9T 64 GB
  • Motorola G8 Plus
  • Motorola One Zoom (deze is duur, maar ik moest hem erbij zetten)
Welke vragen heb je hier nog over?
Er is in dit prijssegment nogal wat keuze (vooral van Xiaomi), waarbij ik het bij reviews moeilijk te bepalen vind welke telefoon nu de betere camera heeft (om over de specs nog maar te zwijgen).
Ook weet ik zelf niet hoe future proof een werkgeheugen van 4GB en een opslag van 64GB is. Voor nu lijkt het me voldoende, maar hoe zit dat over 2,5 jaar denken jullie?

Bij voorbaat dank voor het lezen en de tips!

Alle reacties


  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 00:25
4GB is voldoende verwacht, ik worden nog telefoons met 2GB verkocht.

Tsja, als je de Motorla One Zoom als camera telefoon toevoegd, geef je de keuze van camera telefoon weg want de rest is niet op dat niveau. Echter je betaald voor die camera's en leverd in op snelheid en updates (Motorola beloofd 2 jaar vanaf lancering op dit toestel).
De Xiaomi Mi 9T is wel sneller en in je budget en levert redelijk goede foto's af. Ook staat die bekent langer updates te leveren.

[ Voor 23% gewijzigd door swhnld op 25-01-2020 09:17 ]