Blikseminslag

Pagina: 1
Acties:

  • the_dreamer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 05-07-2025
Wie kan mij helpen, Wij hebben laatst voor de tweede keer bliksem inslag gehad, en u is mijn modem stuk en ook mijn speakerset.
Die speakerset is van Altec Lansing ACS495, het LED lampje blijft constant branden, dat betekend dat mijn speakers altijd aan staan, weet iemand hoe ik dit kan oplossen.

Weet ook iemand waar ik de prijs kan vinden van die speakerset, het is niet echt makelijk te vinden, en DELL werkt ook niet echt mee want die weten het niet meer want, ze leveren deze set niet meer bij hon computers!

Wie weet het?

Verwijderd

je kunt de stekker eruit trekken?????

  • the_dreamer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 05-07-2025
Ja maar dat is ook irritant om constant de stekker eruit te trekken, en er is een verzekering voor, dus die moeten toch iets betalen!

Verwijderd

Maak er van no name speakersetje van 50 piek of wat je ook denk dat het waard is.

  • the_dreamer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 05-07-2025
ja maar naar mijn idee is ie iets van f300,- tot f500,- en dan willen ze misschien wel iets van bewijs zien!