Voor hulp en meer info zie: https://drive.google.com/drive/folders/1sALkX5QBVEc8xm4wqLEiJzcDmiaJJ_X8?usp=sharing en https://sites.google.com/view/eendraadschema Met vriendelijke groeten, Björn
Dat moet je met elke camera (en eigenlijk alles) dat je aan het internet hangt doen. Nooit standaard wachtwoorden gebruiken.
Der zullen vast nog veel meer merken staan met standaard wachtwoorden.
Hou er rekening mee dat er genoeg mensen dit 'bewust' doen, die het prima vinden dat andere mee kijken.
Meeste zullen dan ook gewoon buiten hangen.
Hou er rekening mee dat er genoeg mensen dit 'bewust' doen, die het prima vinden dat andere mee kijken.
Meeste zullen dan ook gewoon buiten hangen.
Tja, je hebt natuurlijk volledig gelijk. Maar het geldt voor alles wat je aan je netwerk hangt, dat je eventuele default gebruikersnamen en wachtwoorden moet wijzigen.Dyckie schreef op vrijdag 3 januari 2020 @ 00:10:
Beste forumleden
Verder zie ik niet zo heel veel discussiewaarde in dit topic, anders dan de waarschuwing. Er is ook geen vraag verborgen in het topic. Verplaatsen naar Privacy & Beveiliging lijkt me ook niet zo zinvol. Dus gooi ik het maar dicht.
Als je iets gevonden hebt waar je denkt dater enige nieuwswaarde is, dan wil ik je vooral naar https://tweakers.net/submit/ verwijzen
Dit topic is gesloten.