Toon posts:

Matrox g400 users opgelet!!!

Pagina: 1
Acties:
  • 108 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Matrox heeft sinds kort een nieuwe tweakutil (voor zover jullie dat nog niet wisten) maar deze werkt perfect. met 3dmark heb ik gewoon een verhoging van 1000

<a href="ftp://ftp.matrox.com/pub/mga/utils/tech_sup/mtstu200.exe">download hier mtstu200.exe</a>

Verwijderd

Ik heb dat ook even bekeken, en wat dingetjes uitgeprobeerd, maarruh fps werd er niet hoger op. Wat heb jij dan precies hier mee gedaan dat ie zo snel ging? Bij mij leverde alleen de beta bios weer 20 fps meer op in q3.

Trouwens er is wel een util waarmee je de kaart kunt overklokken tot 160%, dus fannetje erbij en het kaartje kan weer een jaartje extra mee.

Verwijderd

Effe een vraagje hoe werkt dat met je g400 single head je bios upflashen enz, en wat zijn de verbeteringen ??

Verwijderd

Topicstarter
je bios flashen gaat vrij makelijk en automatisch( meestal een executable die je computer herstart in dos modus en vanuit daar je bios flasht) en wat de verbeteringen zijn moet je ff lezen in de readme die er meestal bij zit.

albert_jan weet je toevallig ook wel progje dat is waar je je kaart 160 % mee kan overclocken

Verwijderd

Maar met welke versie ( bios ) haal je 10 fps meer in quake 3 ????????? en waar te downloaden !

Verwijderd

ik haal allen met quake 2 35 fps met alle seetings op optimaal alleen geen 32 bit en geen folledig texture ( eentje terug ) en op 1024 is dit dan normaal ??
Ik heb hem ook zeer ver overgklokt en getuned !

Verwijderd

Moet zijn quake 3 sorry last van de vinger of zo !

Verwijderd

let op, met de beta bios versie 6.enz van de matrox site moet je met een normale matrox kaart g400 32mb 70fps in quake kunnen halen met de STANDAARD instellingen van quake. ik heb er ook nog een athlon 800 aan hangen, dus misschien dat je iets minder zal halen met een mindere cpu. MAAR NU de UTIL, deze is trouwens alleen voor developers, maarja je ruikt zelf wel wanneer je te ver bent gegaan Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif
ftp://ftp.matrox.com/pub/.../matrox_tweak_utility.exe nou volgens mij kun je zonder veel schade er wel 25% bij zetten en voor de rest moet je maar met koeling gaan zitten kloten. succes enneh ik wacht nog steeds op die mooie settings Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif want ik haal standaard 3d mark2000 van 2840 zonder oc'en dus ik zou daar wel effe duizend bij willen zetten Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Verwijderd

Sorry maar ik kan versie 6.... niet vinden van de bios help me als je wil ?

Verwijderd

http://www.matrox.com/mga/drivers/files/w9x_601.htm

dat is de beta driver en ik weet niet of je deze hebt, maar als je hem niet hebt zou ik deze er gelijk achteraan installeren, dit is turbogl voor je matrox; http://www.matrox.com/mga/drivers/files/tgl130.htm
scheelt een hoop fps in quake3

oh ja ze zijn natuurlijk wel voor win 95/98 anders moet je maar even hier kijken http://www.matrox.com/mga/drivers/latest_drivers/home.htm



ftp://ftp.matrox.com/pub/mga/archive/bios/2000/bios_109.exe laatst bios, maar die heb ik niet geinstalleerd dus ik weet niet of deze beter is.

  • Papillon
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 29-08 14:36

Papillon

Spring 's in the Air...

Sinds wanneer heten Drivers ook al BIOS. Ik denk dat er iemand rondloopt hiero die geen enkele idee heeft van wat een BIOS is !

F u cn rd ths, u mght hv a gd jb n cmptr prgmmng.


Verwijderd

dat ben ik! want sinds wanneer gaan we de bios van een videokaart ververzen om hogere fps te krijgen??? De bios is toch alleen om incompatibiliteit (oei moeilijk woord Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif) op te lossen?

Verwijderd

albert_jan: 160% van de originele snelheid??? dan zou je dus uitkomen op ehh... 201 mhz core en 269 mhz memory (voor een gewone g400) ????? Ik heb wel gehoord van hoge resultaten bij g400's met 5ns SGram, maar 160% is onmogelijk... ik heb zelf een gewone g400 32oem, 6ns SGram, met een 60x25 fan op de heatsink en kleine heatsinkjes op de ram, en van de zijkant een 80mm casefan erop blazend. En met de tweakutils haal ik misschien core 161 mem 215, en dat is maar 28% erbij... daarboven gaat het beeld al flippen, dus de grens ligt echt ergens bij de 28-30, en NIET 60, of je moet alleen de core hoger zetten en het mem op zn standaar laten, maar dat heeft bijna geen zin (fillrate is veel belangrijker dan de corespeed)

Verwijderd

Ik was even in de war van jullie, jullie hadden het over de bios maar de nieuwste drivers ( 6.01 ) die heb ik al maar turbogl werkt niet bij mij en ik heb maar 35 fps is dit normaal bij een resolutie van 1024 ??
Sorry dit zijn ongeveer de settings : high en texture detail op eentje terug en de rest op standaard, ik heb hem wel overgeklokt : met mga tweak heb ik dit nu : Graphics clock :

Verwijderd

Ik was even in de war van jullie, jullie hadden het over de bios maar de nieuwste drivers ( 6.01 ) die heb ik al maar turbogl werkt niet bij mij en ik heb maar 35 fps is dit normaal bij een resolutie van 1024 ??
Sorry dit zijn ongeveer de settings : high en texture detail op eentje terug en de rest op standaard, ik heb hem wel overgeklokt : met mga tweak heb ik dit nu : Graphics clock : 145,

Verwijderd

Ik was even in de war van jullie, jullie hadden het over de bios maar de nieuwste drivers ( 6.01 ) die heb ik al maar turbogl werkt niet bij mij en ik heb maar 35 fps is dit normaal bij een resolutie van 1024 ??
Sorry dit zijn ongeveer de settings : high en texture detail op eentje terug en de rest op standaard, ik heb hem wel overgeklokt : met mga tweak heb ik dit nu : Graphics clock : 145, Memory clock : 193,

Verwijderd

Ik was even in de war van jullie, jullie hadden het over de bios maar de nieuwste drivers ( 6.01 ) die heb ik al maar turbogl werkt niet bij mij en ik heb maar 35 fps is dit normaal bij een resolutie van 1024 ??
Sorry dit zijn ongeveer de settings : high en texture detail op eentje terug en de rest op standaard, ik heb hem wel overgeklokt : met mga tweak heb ik dit nu : Graphics clock : 145, Memory clock : 193, Warp clock :145.
mar waarom doet gldriver het niet ( ik heb trouwens een amd k7 700@824 en een matrox g400 singlehead 32 mb.

Verwijderd

Sorry er ging wat fout ( trouwens ik heb een
system pll clock van : 290.

Verwijderd

stanley, ik weet niet hoe Q3 op een Athlon hoort te draaien, zelf heb ik een Celeron op 550 met 128 mb, en de G400 staat op 154/206, en de Turbo gl versie 1.3 is goed geinstalleerd en ik haal iets van 30 fps in 1024 32b, dus 35 bij jou lijkt me wat weinig... ik weet alleen niet hoe je het zou kunnen verbeteren, sorry

Verwijderd

Ik snap er ook niets van en waarom die verrekte turbogl het niet doet !

Verwijderd

Roest !! ik heb ook een G400 en die gaat niet verder dan 136 / 181 want hoger krijg ik strepen etc .. en ik heb nog wel een koeler erop gemikt !!! Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/cry.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/frown.gif
Pagina: 1