Toon posts:

Diamond Stealth S540 + VooDoo2, werkt dit?

Pagina: 1
Acties:
  • 100 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier een diamond stealth S540 en die doet met spelletjes nogal vervelend. Hij plakt bij sommige spellen alle pixels in de onderste zes centimeter van het beeld en de rest blijft zwart. Heb al verschillende drivers geprobeerd maar werkt niet.

Nu wil ik mijn oude VooDoo2 kaartje ernaast zetten, zodat ik ook weer een beetje normaal games kan spelen. Zal dit werken?

Verwijderd

Ja, werkt perfect Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif . Heeft natuurlijk geen zin voor 2D spelletjes.

Verwijderd

Ik heb een S540 en een diamond V2 12 MB
werkt prima samen in win98 in Win NT niet zo goed.
Maar dat ligt aan de klote drivers voor WinNT van S540 die met GL niet meer dan 20 frm/s haal. want in win98 haal ik 120 fm/s.

maar win98 sux omdat het zo onstabiel is mijn pc loopt gemiddeld nu 1 keer per 2 a 3 maanden vast met win98 is dat dagelijks.