(car-audio) Aansluiten versterker Ford Transit Custom

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 1296156

Topicstarter
Beste,

Ik ben sinds kort in het bezit van een Ford Transit Custom (2013) dubbele cabine.
De geluidsinstallatie in deze wagen is ondermaats en wil hier graag een kleine upgrade in doen.
De transit heeft enkel vooraan speakers in de deur en tweeters in de voorstijlen aan het raam, dus geen achterspeakers.
Ik heb na wat opzoekwerk zo'n zwaar vermoeden dat de standaard radio niet zal beschikken over een RCA aansluiting. Mijn vraag is dan ook, hoe kan ik het beste mijn versterker (+sub + achterspeakers) aansluiten op de HU?

Versterker : Pioneer GM-A4704 Autoversterker 4 kanaals - 520 W
Subwoofer : Ground Zero GZIB 200XBR subwoofer 8 inch 150W met kist
Speakers achteraan : JBL GX963 - 22,5 x 15 cm (9" x 6") 3-weg coaxiale luidsprekers 210W piek - Zwart

De versterker beschikt over een high level input, dus ik vermoed dat ik hier wel een aansluiting met de HU kan maken, maar hoe gaat dit precies?
Ik zou de voorste standaard speakers gewoon willen blijven gebruiken, dus deze mogen aangesloten blijven op de HU. Is dat mogelijk?

Alvast bedankt!

Grtz Bram

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • solijve
  • Registratie: December 2017
  • Laatst online: 28-12-2021
Bram,

er zijn upgrades van Ford lees ik je zou het aansluit schema van de hu kunnen opvragen .
dit lijkt me geen probleem misschien ken je iemand die een garage heeft of iemand die in car audio zit.

succes ben wel nieuwsgierig naar hoe je het hebt gedaan

mvg

sven