Toon posts:

PC start niet op zolang GPU pinnen aangesloten zijn.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Goedendag,

Mijn PC start niet op zolang de GPU pinnen zijn aangesloten.
Dit kwam naar voren een aantal maanden geleden toen mijn pc opeens niet meer normaal aanging en het constant in windows herstel kwam.(ik had niets veranderd aan mijn pc, het was puur een random dag dat dit naar voren kwam)

Ik had toen alles geprobeerd wat naar voren kwam (herstel, opnieuw installeren, etc.) maar veel was er geen resultaat of kreeg zelfs een error en zei dat het niet werkte.
Toen had ik mn videokaart eruit gehaald en alles werkte prima. Dus ik dacht dat het aan mijn videokaart lag. Ik had toen mijn videokaart er weer ingedaan, maar hij start ''zacht'' op. Met dit bedoel ik dat mn beeldscherm (van zowel gpu and moederboard), muis, toetsenboard etc niet aan gaan.
En zodra ik de uit/aan knop indruk gaat hij meteen uit.
Toen ik de 2x 6 pin eruit had gehaald starte hij normaal op en er is niets aan de hand.

Ik had dit weekend een nieuwe GPU gehaald, maar ik heb daarmee precies hetzelfde probleem... (de fans draaien wel en de GPU geeft een groen ligt dat t dus aangesloten is als ik de pc probeer op te starten).
Gister heb ik ook mijn bios gereset aangezien ik gezien heb dat het wellicht daaraan kan liggen, maar dat is dus ook niet het probleem.

Hierbij denk ik dat het aan mijn PSU of moederboard ligt.
Heeft iemand enig idee hoe ik dit kan testen, of enige suggesties of het ergens anders aan kan liggen etc?

Mijn pc specs:
Windows 10 64bit
CPU: Intel Core i5 2500K @ 3.30GHz
MOB: ASRock H61DE/S3 (CPUSocket)
Ram: 8,00GB Dual-Channel DDR3 @ 532MHz
PSU: 650W crossair

Alvast bedankt voor de moeite.

Met vriendelijke groet,

Carsten

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Illegal_Alien
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Illegal_Alien

PanzerAirlines.nl Rulezzzz

Welke GPU? En staat eventueel in de BIOS de videokaart setting goed (vooral als je OOK een onboard heb ;))

Mijn bescheiden aantal systeempies!
More ways to die. More reasons to live.
Officieel AchtbaanFreak ©2004
#boeiend.Illegal_Alien | #got-et & #boeiend @ Qnet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JohnnyDon
  • Registratie: December 2016
  • Laatst online: 08-10 09:04
Welke PSU heb je exact? eventueel via de pricewatch als die er nog is en hoe lang heb je hem al in bezit?