XS4ALL ADSL 5/7 status

Pagina: 1
Acties:

  • neudeboules
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-08 17:23

neudeboules

FC-Utrèg waor (146730)

Topicstarter
Ik heb sinds maandag m'n ADSL modempje aangesloten, leuke brieven gehad van MXstream en XS4ALL. Hardwarematig staan er allerlei groen lichtjes te branden. Maar als ik probeer inteloggen, dan geeft ie een error 691, en vraagt of ik wel het juiste password gebruik.

Als ik kan al wel m'n email checken bij XS4ALL met mijn login en passw.

Moet XS4ALL nog wat veranderen (7/7 status) of zou het nu al moeten werken?

jaja goh goh,heb even geen inspiratie


Verwijderd

Stap 5 is "XS4ALL dienst aangemaakt".
Het kan kloppen dat je status daar even op blijft staan, 6 is aansluiting opgeleverd en 7 is facturering aangezet.
Gebruik je als loginnaam wel [login]@xs4all-basic-adsl (of @xs4all-fast-adsl in geval van het duurdere abo)?

  • neudeboules
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-08 17:23

neudeboules

FC-Utrèg waor (146730)

Topicstarter
Op woensdag 01 augustus 2001 13:24 schreef johnny appleseed het volgende:

Gebruik je als loginnaam wel [login]@xs4all-basic ?
Nee dus, en ik moet toch erg vergissen of dat WEL in m'n brief stond. (kan dat nou niet controleren, want ik zit niet thuis).

mmar ik zie het nu ook net op de xs4all site staan
U hoeft maar weinig te veranderen aan uw eerdere instellingen: waar u inlogde met uw KPN loginnaam (F1000xxx), vult u nu uw XS4ALL loginnaam in, aangevuld met:@xs4all-basic-adsl.
zal dat straks is ff proberen

jaja goh goh,heb even geen inspiratie