1 zone met vloerverwarming en radiators

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • okzbow
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 12-09 11:45
Mijn vraag
Ik heb al jaren een evohome systeem, waar ik 8 afzonderlijke ruimtes mee aanstuur, tot grote tevredenheid.
Onze woonkamer is in het bezit van een vloerverwarming, en een aantal radiatoren. De radiatoren heb ik tot op heden altijd handmatig open of dichtgezet. Toch maar een aantal extra HR92 knoppen gekocht en aangesloten.

Echter lijkt het erop dat ik een extra zone moet maken omdat ik ze niet in dezelfde zone als de vloerverwarming kan zetten. En ik kan ze al helemaal niet door 1 voeler (het evohome basisstation) laten aansturen qua temperatuur.
Dus meten de knoppen hun eigen temperatuur, die afwijkt van die van de vloerverwarming

Heeft iemand een idee hoe ik dit handig kan oplossen?

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • j.volger
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 11-02 16:35
Ik neem aan dat je de radiatoren bijzet als je het met de vloerverwarming niet warm genoeg krijgt.

Maak een aparte zone voor de radiatoren aan met een losse Thermostaat die je kan koppelen aan de EVOHOME. Die stel je iets lager in dan de thermostaat van je vloerverwarming. Je radiatoren komen dan vanzelf bij als de vloerverwarming het niet aan kan.