Het bouwen van een macro toetsenbord voor X-Plane

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stefanhoks
  • Registratie: Mei 2014
  • Laatst online: 05-08-2024
Hey!

Op internet zie ik veel foto's voorbij komen van mensen die een (goedkoop) tweede toetsenbord aanschaffen, daar stickers op plakken en er, met bijvoorbeeld LuaMacros, een heel macrotoetsenbord van maken. Dit zou ideaal zijn voor in mijn virtuele cockpit!

Ik vond een oud Logitech draadloos toetsenbord (inclusief mousepad) waar ik eens mee ben gaan experimenteren in LuaMacros. Mocht helaas niet baten; de software herkent het toetsenbord niet.

Daarom kom ik hier maar eens vragen of iemand ervaring heeft met zo'n tweede macrotoetsenbord! Met welke software heb je dat opgezet? Is perse een bedraad usb-toetsenbord nodig? Is er misschien andere software die het mogelijk maakt twee toetsenborden van elkaar te onderscheiden? Ik ben een beetje op zoek naar een manier om een toetsenbord te laten functioneren als een joystick: De knopjes op een joystick zijn immers niet gekoppeld zijn aan een letter, nummer of leesteken maar functioneren als individuele toets.

Dank alvast voor de reacties :)

Stefan