Vraag


  • glennoo
  • Registratie: Juni 2013
  • Laatst online: 21:42
Ik zoek een?
Nieuwe moderne smartphone als vervanging voor mijn oneplus 5, bijvoorkeur zoveel mogelijk stock android, en geen Iphone.

Wat is je budget?
Ik zit niet echt aan een vast bedrag aangezien ik het in combinatie met een abonnement wil nemen maar het zou fijn zijn als ik niet meer dan +/-400 hoef bij te betalen

Ik wil het apparaat gaan gebruiken om ......
media streamen, internet browsen, een spelletje hier en daar. Een goede batterijduur zou fijn zijn uiteraard. Een goede camera is eigenlijk wel een vereiste.

Wat heb je zelf al gevonden?
ik heb de Pixel 4 een week in gebruik gehad en stock android en de camera waren ECHT geweldig! Ik had hem eigenlijk willen houden als de batterijduur niet zo had tegengevallen.

Alle reacties


  • FooLsKi
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 22:32

FooLsKi

Prutz0r 4 Life

Bevalt Oxygen OS je? Zo ja: OnePlus 7T (Pro) al overwogen?

Hoezo, ik zit je raar aan te kijken? Zo kijk ik altijd! Slijpen is niet nodig, ik prefereer de botte bijl.