Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • deVriez
  • Registratie: Juli 2017
  • Laatst online: 01-09 09:31
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Voor ons bedrijf zijn we op zoek naar een oplossing voor onze besprekingsruimte. Er wordt gewerkt via een extern bureaublad. Er zijn een beperkt aantal laptops beschikbaar. In onze besprekingsruimte hangt een groot tv-scherm waar d.m.v. een HDMI kabel het scherm wordt getoond, hier willen wij vanaf.

Wat mag het systeem gaan kosten?22
€500,- maar minder mag altijd ;)

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
Los van randapparatuur, nee.

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Een kleine PC / Laptop of compute stick. Wel moeten er 2 á 3 USB's in kunnen, dongle gebruiken is uiteraard ook mogelijk.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
Nee

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Systeem moet de mogelijkheid bieden om een extern bureaublad in te laden en dit redelijk vlot te kunnen draaien.

Ga je overklokken?
Nee

Wat verwacht je van ons?
Graag hoor ik wat onze opties zijn en waar we het beste voor kunnen kiezen. Is een compute stick genoeg of moeten we toch kijken naar een kleine desktop.

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • JonathanG
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 04-01-2023
Maak zelf een lijstje met mogelijke kanshebbers als het gaat om compute sticks/laptop, of maak zelf een setup voor de pc.
DAA beleid

A good answer will come if you ask a good question


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • martyw
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 12:57
Voor inspiratie kun je de best buy guide bekijken om tot een opzet te komen, conputesticks vind je in Pricewatch

[ Voor 23% gewijzigd door martyw op 01-11-2019 14:53 ]