Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jarown2
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 27-07 09:14
Al langere tijd worden vertragingen en flitspalen weergegeven tijdens het navigeren via Google Maps. Eind juni kwam daar de mogelijkheid bij om zelf een ongeluk, radarcontrole of file te melden: https://ibb.co/HK4vkbk

Maar sinds een paar weken is het icoontje om zelf een melding door te geven verdwenen uit de app en ook worden vertragingstijden en flitspalen niet meer getoond.

Ik kan geen instellingen vinden die hiermee te maken heeft en na heel wat Googlen kan ik ook geen meldingen vinden van gebruikers met hetzelfde probleem of een mogelijke reden/oplossing.

Zijn er meer mensen met dezelfde ervaring?

Ik heb een Nokia 8.1 met Android Pie.

Edit: Overigens vermoed ik dat functionaliteit wisselend wordt aangeboden/uitgerold, zoals vaker het geval is. Op de telefoon van mijn vrouw is de optie wél aanwezig en zelf heb ik AR-navigatie bij wandelen.

[ Voor 13% gewijzigd door Jarown2 op 10-10-2019 17:43 . Reden: AR-navigatie wel nieuw aanwezig ]

Beste antwoord (via F_J_K op 03-11-2019 13:20)


  • Jarown2
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 27-07 09:14
Opgelost door Maps > opslag wissen in systeem-settings.

Alle reacties


Acties:
  • Beste antwoord
  • 0 Henk 'm!

  • Jarown2
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 27-07 09:14
Opgelost door Maps > opslag wissen in systeem-settings.