Advies monitor voor fotobewerking.

Pagina: 1
Acties:

  • ItzWilliam
  • Registratie: December 2015
  • Laatst online: 01-05-2025
Ik zoek een?
Een monitor voor fotobewerking, deze monitor wordt gekalibreerd dus dat is geen probleem. Het gaat mij om wat het beste aan te raden is qua ervaring. Ik ben op dit moment een LG34UC79G gewend. Eventueel ook bereid om over te stappen naar 2 monitoren van ongeveer 27"

Wat is je budget?
Ongeveer €950, dit kan zijn 1 widescreen of 2 normale schermen.

Heb je bepaalde (merk)voorkeuren?
Niet specifiek opzoek naar een bepaald merk, wel al nagekeken welk soort paneel het beste is. Mij lijkt IPS het beste qua kleurweergave maar dat is ook weer per monitor verschillend. Voorheen vond ik de HP Envy 34 altijd gaaf qua design maar dat is een VA paneel

Specificeer het systeem en de omgeving waarin je het product gaat gebruiken.?
Wordt gebruikt voor thuis maar wel voor profesioneel fotobewerking. Wil de schermen graag kalibreren, samen met mijn printer (Canon PRO-100S) voor mooie afdrukken etc.

[ Voor 7% gewijzigd door ItzWilliam op 17-09-2019 19:25 ]


  • PageFault
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 22-01 13:58
Ik zou zelf voor een IPS paneel kiezen en vooral voor een heel mat scherm (hoe matter, hoe beter). Ikzelf heb een (wat ouder inmiddels) Dell UltraSharp U2410, die bevalt perfect.