80/20 rig zelf maken, graag advies

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tamegotchi
  • Registratie: December 2016
  • Laatst online: 18-09 20:26
Goedemorgen heren,

Helaas door prive omstandigheden alles op een laag pitje moeten zetten omdat gezondheid toch wel voor gaat ;)

Graag wil ik wat advies.

Onderstaand heb ik verzonnen, en wil dit zelf gaan maken. Mij gaat het erom dat ik een triple screen setup heb, en dat ik mijn scherm achter mijn wheelbase wil hebben. Omdat ik niet zo heel lang ben (1.68m) ben ik bang dat ik het stuk waar mijn wheelbase op zit naar beneden moet zetten. Nu krijg je natuurlijk te maken met de stukken waar ik een rode cirkel om staat, en dat dit voor het de schermen komt.

Denken jullie dat het stuk waar de stoel op komt zo sterk genoeg is dat er geen flex op zit zodat ik de stoel op de juiste hoogte kan zetten zodat ik de wheelbase hoger kan zetten?

Afbeeldingslocatie: https://i.ibb.co/k68gP7k/Screenshot-1.png

iRacing Profiel

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JW van Wijngen
  • Registratie: Januari 2015
  • Laatst online: 17-09 13:31
ik heb vergelijkbaar model gemaakt.

als je de balk waar op de wheelbase op zit Tussen de twee staanders plaatst dan kan je die in hoogte verstelbaar maken en lichtjes kantelen.

de stoel kan je gewoon plaatsen.

iRacing Profiel